cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 yazılım desteği

(Topic created on: 10-16-2023 05:36 PM)
309 Views
Osmanlıtorunu
Active Level 7
Options
Galaxy A

Arkadaşlar a51 cihazım Android 13 ve one uı 5.1 aldı yazılım güncel ayrıca android 13 son güncelleme idi kontrol ettim ama güncelmiyiz sitesinde a51 i arattırınca AOD destek evet diyor bu ne anlama geliyor acaba ve aynısını a20 için kontrol edince AOD destek hayır diyor.

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Bende de A51 var. Android 14 güncellemesini almayacak. AOD, Always On Display yani Her zaman/Hep Açık Ekran demek. Güncelleme alacak cihazlarda Güncel İşletim Sistemi'nin altında gelecek işletim sistemi (Android 14) de yazar, Sürüm CSC'nin aşağısında ise planlanan güncelleme tarihi yazar.Screenshot_20231016_175726_Samsung Members.jpg

View solution in context

6 Comments
EFE--A32--
Active Level 8
Galaxy A
AOD (always on display ) değilmi
ben öyle biliyom
kullqnici468
Active Level 1
Galaxy A
Knk Ben iq2024 belki tanırsın sen benden büyüksun ztn.Call Of Duty Birlisin.Neyse benim orjinal hesap 7 gün ban vardi iq2024 adı bunu yeni açtım.Bende AOD desteği Yok diyor.Ama Android 14 Alacak.Yani O Bilgi Önemsiz Bence.🥰
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Geç alcan sen giriş seviyesisin🤣
0 Likes
whiplash123
Active Level 5
Galaxy A
Samsung bu cihaz için 3 büyük güncelleme hakkı verdi ve hakkını doldurdu ama belki 2024 ün ortalarında veya sonlarına doğru gelebilir android 14 belli olmaz
Solution
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Bende de A51 var. Android 14 güncellemesini almayacak. AOD, Always On Display yani Her zaman/Hep Açık Ekran demek. Güncelleme alacak cihazlarda Güncel İşletim Sistemi'nin altında gelecek işletim sistemi (Android 14) de yazar, Sürüm CSC'nin aşağısında ise planlanan güncelleme tarihi yazar.Screenshot_20231016_175726_Samsung Members.jpg
Galaxy A
Teşekkür ederim herkese