cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 video düzenleme

(Topic created on: 04-24-2022 10:08 AM)
34 Views
fatiihdemirrr
Active Level 7
Options
Galaxy A

4k video çekerken kırparken düzenlerken telefon kullanılmaz hale geliyor hem çok ısınıyor hem de çok kasıyor...

3 Comments
Samsung80
Active Level 8
Galaxy A
A51 in zayıf noktası samsung işlemci o yüzden video düzenlemeyi bırakın 4k video çektiğine dua edin. Ben de A51 kullanıyorum cihaz günlük kullanım için ideal ama üst düzey işlemlerde işlemci darboğaz yapıyor. O yüzden video düzenlemeyi bilgisayardan yapın A51 yetersiz kalır.
0 Likes
fatiihdemirrr
Active Level 7
Galaxy A
Bilgisayarım yok maalesef teşekkürler
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba fatiihdemirrr,

İşlem esnasında cihazınız daha fazla performans harcadığı için ısınma durumu söz konusu olabilir. 

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım alın > Geri Bildirim Gönder > Hata Raporları > Telefon sıcaklığı bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes