cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51 tema indirmeme sorunu

(Topic created on: 06-03-2020 12:04 PM)
268 Views
ismailhan
Active Level 3
Options
Galaxy A

Bu telefonu aldığımdan beri cok sorun yaşıyorum  4 aydır  tema indiremiyorum kartın herşeyi acık yurt dışı islemlere de ama bir türlü tema indirmiyor hata veriyor üstüne üstlük farkli günler de denememde 1 tl alıyor  bu nasıl  iştir ? Uzaktan destek kartimda sorun var diyor karta suç  atıyor tamam da 1 tl Samsung nasil aliyor  ?  Teknik servise götürüyorum bizlik durum değil  cidden bıktım ve sürekli  donma ekranda takılma sorunu yaşıyorum  güncelleme hatalı geliyor hani simdi bu sorunumy çözebilecek  var mı  burdan tüm Samsung hizmetine sesleniyorum bana uygulamayi guncelleme kaldır onu yap deme uzaktan hizmete yapıldı.

image

image

0 Likes
7 Comments
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
Ayarlar uygulamalar galaxy themes depolama verileri sil yapıp deneyebilirsiniz yazılımsal hata olabilir
0 Likes
ismailhan
Active Level 3
Galaxy A
4 aydır aynı cevabı alıyorum olmuyor olmuyor
0 Likes
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
hesap kartından mı kredi kartından mı almaya çalışıyorsunuz
Bazı uygulamalar sadece kredi kartından ödeme alıyor ondan olabilir mi
cevaplarken cevapla butonuna basarsanız cevabınız bana da bildirim düşer
0 Likes
ismailhan
Active Level 3
Galaxy A
kredi karti ile de denedim olmuyor banka karti da almiyorsa 1 tl kesmezdi
0 Likes
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
o 1tl ye ne aldınız acaba tema mı aldınız
0 Likes
ismailhan
Active Level 3
Galaxy A
tema alsam sorun olur muydu aldılar diye ?
0 Likes
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ismailhan,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes