cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51 sorunları

(Topic created on: 03-04-2021 11:22 PM)
136 Views
SamsungAAA51
Active Level 10
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merak edenler vardı muhtemelen bu gönderi kaldırılır ama yine de yazayım umarım görürsünüz. Tüketici hakları başvurum sonuçlandı telefonum bilir kişi tarafından incelendi ve haklı çıktım öncelikle burdan telefon kullanmayı bilmiyorsunuz siz sorunlusunuz diyen arkadaşlarıma selamlarımı iletiyorum bir daha sorunlarımı görmezsiniz artık zaten uzun zamandır yazmıyordum. Her neyse sonuç bu arkadaşlar bakalım itirazda bulunacaklar mı ben İnternetten takip ettiğim için kabul edildi yazısını gördüm ama bekliyorum kesinleşmesi için bir telefona tonla para verip bir sürü sıkıntı çeken ben aynı sorunu yaşayan tüm arkadaşlarıma geçmiş olsun diyorum haklı hakkını buluyor sonuç olarak. Telefon kesin iade olursa bir daha yazmam zaten burda rahatsız ettiğim arkadaşlar olduysa ki ben onlara yönelik yazmıyordum ama rahatsız olanlar vardı kusura bakmasınlar işte gidiyorum bir şey demeden 😄herkese hayatında başarılar 🤗

Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
inşallah sonuç istediğiniz gibi olur haklı olduğunuz sürece kimse birşey diyemez demeye de hakkı yok belki buradan bilinçsiz tüketicilerin bilinçlenmesini sağladınız böyle bir sonucu paylaştığınız için teşekkür ederim
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
bir de elektronik şans işi konuları okudum baya sıkıntı yaşamışsınız bende A51 kullanıyorum şuana kadar sıkıntı olmadı
Sadece ekran değişimi oldu o günden beri allaha şükür sorun yaşamadım
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
kesinlikle çok haklısınız ama bazı ortak sorunlar genel olarak vardı bazılarında da daha artı artık telefon almaya korkuyorum zaten bu yıl şanssızlık benden yana 😄
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
bende de aynı sorunlar var ne zaman kendim için elektronik alsam kesin ilk seferinde arızalı çıkıyor
3 arkadaş aynı anda aynı leptobu aldık bir benim leptop sıkıntılı çıktı gibi sorunlar😂
İnşallah sizin için uygun olan bit cihaz bulursunuz
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
inşallah bu sefer, teşekkür ediyorum 😄
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
bu arada buraya yazıyorum ama siliniyor önerilere açığım 😄
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
şuan çevremde xiomi note 9 yada note 9 pro çok memnunlar tek eksiği nfc yok
artısı en sevdiğim özelliği iki farklı oturum var ikisine de farklı şifre yada parmak izi belirliyorsunuz birilerine verirken diğer oturumu açıp verebilirsiniz hem daha güvenli
0 Likes
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
benimde var çevremde kullananlar ama redmiden de dilim yandı bi kez ı p h n o n e 7 plus yurt dışı kayıtlı düşünüyorum ama emin değilim
0 Likes
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
çok güzel telefon özellikle kamera bir de yurtdışı ürünlerin bataryası daha kaliteli oluyor
Ama ben ios sürümü sevmiyorum kullanırken rahat olamıyorum biraz serbest bıraksın androidde kimse kalmaz
Ama vergiyle türkiye fiyatını buluyor
0 Likes
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
kesinlikle öyle ya kamera benim için önemli gerçekten şarjıda performansını versin yeter ilerisini napayım a51 bana 4 saat ekran süresi zor vermeye başladı 4000 mah için şaka gibi
0 Likes