cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51 sorunları

(Topic created on: 03-04-2021 10:51 PM)
137 Views
SamsungAAA51
Active Level 10
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merak edenler vardı muhtemelen bu gönderi kaldırılır ama yine de yazayım umarım görürsünüz. Tüketici hakları başvurum sonuçlandı telefonum bilir kişi tarafından incelendi ve haklı çıktım öncelikle burdan telefon kullanmayı bilmiyorsunuz siz sorunlusunuz diyen arkadaşlarıma selamlarımı iletiyorum bir daha sorunlarımı görmezsiniz artık zaten uzun zamandır yazmıyordum. Her neyse sonuç bu arkadaşlar bakalım itirazda bulunacaklar mı ben İnternetten takip ettiğim için kabul edildi yazısını gördüm ama bekliyorum kesinleşmesi için bir telefona tonla para verip bir sürü sıkıntı çeken ben aynı sorunu yaşayan tüm arkadaşlarıma geçmiş olsun diyorum haklı hakkını buluyor sonuç olarak. Telefon kesin iade olursa bir daha yazmam zaten burda rahatsız ettiğim arkadaşlar olduysa ki ben onlara yönelik yazmıyordum ama rahatsız olanlar vardı kusura bakmasınlar işte gidiyorum bir şey demeden 😄herkese hayatında başarılar 🤗

26 Comments
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
iphone larda şarj sıkıntısı var ama bataryanın ömrü uzun oluyor demek istemiştin eksik olmuş
Türkiuedeki telefonların bataryası 2 3 yıl dayanıyorsa yurtdışı 6yıl çevremde örnekleri mevcut ama tabi o da şans işi 😂
0 Likes
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
rica ederim ne demek kesinlikle bu yıl iki telefon aldım ikiside sorunlu çıktı ve ikiside tüketici hakları tarafından adaletli bir sonuç verdi buda benim boşa kuruntu yapmadığımı gösteriyor kesinlikle haklarımızı kullanalım çünkü 6 ay içerisinde bu telefonu iade ya da değişim yapma zorunluluklar var o olmazsa onarım benimkine düzgün bi onarım bile yapılmadı nasip bu şekilde demek ki😊
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
şansınız yokmuş demekki 🙂
İade olunca aldığınız fiyat mı yoksa piyasadaki değerine göre mi ödeme yapılıyor o çok önemli kısım
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
misliyle dedim ama aldığım fiyatın ödenmesi kararı verilmiş 😊
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
hadi ya o kötü işte piyasa sürekli değişiyor hayırlısı olsun en azından paranız hiç olmamış
0 Likes
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
kesinlikle öyle artık napayım telefon kullanılmaz hale gelene kadar böylesi olsun
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
genelde de alınan fiyat oluyor sanırım diğer telefonumda da öyle oldu çünkü