cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51 sorunları

(Topic created on: 03-04-2021 10:32 PM)
222 Views
SamsungAAA51
Active Level 10
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merak edenler vardı muhtemelen bu gönderi kaldırılır ama yine de yazayım umarım görürsünüz. Tüketici hakları başvurum sonuçlandı telefonum bilir kişi tarafından incelendi ve haklı çıktım öncelikle burdan telefon kullanmayı bilmiyorsunuz siz sorunlusunuz diyen arkadaşlarıma selamlarımı iletiyorum bir daha sorunlarımı görmezsiniz artık zaten uzun zamandır yazmıyordum. Her neyse sonuç bu arkadaşlar bakalım itirazda bulunacaklar mı ben İnternetten takip ettiğim için kabul edildi yazısını gördüm ama bekliyorum kesinleşmesi için bir telefona tonla para verip bir sürü sıkıntı çeken ben aynı sorunu yaşayan tüm arkadaşlarıma geçmiş olsun diyorum haklı hakkını buluyor sonuç olarak. Telefon kesin iade olursa bir daha yazmam zaten burda rahatsız ettiğim arkadaşlar olduysa ki ben onlara yönelik yazmıyordum ama rahatsız olanlar vardı kusura bakmasınlar işte gidiyorum bir şey demeden 😄herkese hayatında başarılar 🤗

26 Comments
PriceTR
Active Level 8
Galaxy A
Bilinçli tüketici. Yasalarda yazan haklarınızı members üyeleri dahil kimse sorgulayamaz. Umarım süreç güzel sonuçlanır istediğiniz cihazınıza kavuşabilirsiniz.
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
çok teşekkür ediyorum umarım hepimiz para verip aldığımız cihazları sorunsuz kullanabiliriz😊
mstfksp
Active Level 6
Galaxy A
sorunu neydi cihazın
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
yukarı yazdım ordan bakabilirsiniz 😊
sadimx
Active Level 4
Galaxy A
buraya yapılan paylaşımda kaldirilmamali
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
işlerine gelmeyen şeyleri kaldırıyorlar maalesef 🤷🏻‍♀️
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
Ben pil kamera donma kasma sorunları ile servise gönderdim bi kez tamir istemedim 2 ay falan olmuştu henüz yani tamir hiç istemedim olacaksa da bilgi verilsin dedim bana bilgi verilmedi aradım defalarca daha sonra kargoya verilince aradım ki anakart ve şebeke kabloları değişmiş geldiğinde kamera kenarları zarar görmüştü direk tekrar gönderdim bana olduğu gibi geldi pil gittikçe kötü oldu boşta aşırı gidiyordu ve 2 3 dakika da bir düşmeye başladı ve kameram gittikçe toz almaya başladı aldığım bayi ile tekrar gönderdim ben değişim falan yaptırırım dedi 20 gün kaldı telefon ve bana yine aynı şekilde sorun yok diye geldi bende dedim ki öyle mi peki beni bu kadar uğraştırıyorsanız yapacak bişey yok adalet var bana işte para ödersin kazanamazsın falan yaptı ki öyle bişey asla yok ben baştan demiştim başvurcam bana demişti ki ben senin sorununu hallederim yani napayım gittim bende başvurdum en sonunda çok şükür şuan kabul edildi görünüyor bir pürüz çıkarmazlarsa
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
Yani daha başka sorunlarım da vardı ayrıntı yazmadım ama mesela seste ara ara kesilme oluyordu cızırtı gibi oluyordu wp de kulaklık takıp görüntülü konuşma yapamıyordum kapanıyordu kamera düşük ışıkta ortamı sapsarı yapıyordu karanlıkta kenarında mavi bi renk oluşuyordu aklıma gelmeyen tonla şey
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
6 ay olmadıysa başvuru yapmanızı öneririm bende böyle düşünüyordum ama katlanılmaz oldu 😊