cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 ses kalitesi (hoparlör olarak değil)

(Topic created on: 03-26-2021 07:38 AM)
320 Views
HakanDn
Active Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba iyi ve kaliteli bir kulakligim var ama telefonun ses kalitesi neden kötü daha önce note 5 kullanıyordum onun müzik kalitesi çok daha iyi galiba A51 in ses chipseti 5 para etmeyen tarzda ucuz telefon yapacağız diye heryerden kısmışlar gerçekten üzücü 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba HakanDn,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazınıza, farklı bir kulaklık takarak denediğinizde de aynı sorun görülüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
8 Comments
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy A
Müzik kaynağın ne?
0 Likes
HakanDn
Active Level 5
Galaxy A
Spotify
0 Likes
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy A
Bahsettiğiniz gibi bir sorun ben hiç duymadım ekokayzerdan dolayı olabilir çok detay verip kafanızı karıştırmak istemem
0 Likes
HakanDn
Active Level 5
Galaxy A
Daha doğrusu soyle söyleyeyim ses kartı note 5 gibi kaliteli değil her iki telefonun ses chipseti bir değil note 5 daha kaliteli bir müzik zevki veriyor ekolayzir ayarları normalde olması rağmen
0 Likes
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy A
Cihazınız 32 bit 192khz uhqa hi res desteklemektedir sorun başka bir şey olabilir
wild_planet
Active Level 7
Galaxy A
ses kalitesi ve efektlerden ayar yapmayi denediniz mi
0 Likes
HakanDn
Active Level 5
Galaxy A
Evet her türlü note 5 önde ayrıca note 5 te olan equlazier ayarları bu telefonda mevcut değil
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba HakanDn,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazınıza, farklı bir kulaklık takarak denediğinizde de aynı sorun görülüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes