cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 sensör sorunu

(Topic created on: 08-03-2020 01:21 AM)
769 Views
selçuk08
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

Samsung a51 telefonumu sıfır olarak alalı iki ay oldu, görüşme telefon kulağımda görüşme yaparken ekran açılıyor ve kulağımın temasıyla birçok ayar ve uygulamalara giriyor. Telefonumda ekran koruyucuyu yok, kılıf kullanmıyorum, forum sitesindeki samsung numberse girdim sorun bildirdim geri dönüş yapılmadı sorun çözülmedi. Sensör problemi nasıl çözülür, yada çözülür mü? Bu sorun kronik mi yoksa bu sorun banamı mahsus

4 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

İlk öncelikle bayramını kutluyorum dediğin durum için sana tavsiyem

Samsung members a girip hata raporu bir daha göndermeni tavsiye ederim yada kardeşim

Durumun incelenebilmesi için Samsung tutor uygulamasını indirip samsung müşteri temsilcisine arayıp bu sorunu belirtin ve ona göre cihaza bakacaklar yada kardeşim haken sorun bulunamaz ise

En yakın zamanda samsung yetkili servise vermeni tavsiye ederim
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
Bende de öyle çerçeve küçük olduğu için sensörü de küçülttükleri için zor okuyor yeni telefonların genel sorunu güncelleme ile düzeltitler inşallah
UgurK
Active Level 7
Galaxy A
sensör arızalı olabilir yetkili servise gitmeni oneririm
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba selçuk08,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. 

Cihazınızda herhangi bir aksesuarın, yakınlık sensörünü engellemediğinden emin olmanızı rica ederiz. Herhangi bir engel yoksa, 
Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > Otomatik Kontroller" bölümünden test etmenizi rica ederiz.

Gönderilen hata raporları tek tek incelenerek geri dönüşler yapılmaktadır. 7 günden uzun süredir raporunuza yanıt gelmediyse tekrar göndermenizi rica ederiz ya da 444 77 11 numaralı çağrı merkezi veya Canlı sohbet kanallarımızdan da bize ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler. İyi Bayramlar.

MOD​​