cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51 sarj sorunu

(Topic created on: 05-06-2021 11:56 AM)
177 Views
antepli27
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

Son gelen guncelleme sonrasi sarj çabuk tukeniyor. 20 gunluk cihaz. Servise gonderin diyorlar. Batarya iyilestirmeyle alakali guncelleme gönderilsin

5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Servise gönderin sorun yok diye geri göndersinler mantıkları bu. Allah Samsung kullananlara sabır versin...
antepli27
Beginner Level 3
Galaxy A
Aynen öyle aldigimiza pisman ettiler
0 Likes
dhjffu
Active Level 3
Galaxy A
Git hemen iade et benimde öyle oldu telefonu 2 ay oldu alalı dedim iade etcem dedim bana dediki1 ay içinde iade olur
0 Likes
antepli27
Beginner Level 3
Galaxy A
Musteri hizmetini aradim servise gondermeniz lazim dedi. Teknik servis onay verirse degisim olur dedi. Git gel 15 gün surer. Bide onay vermezlerse bos yere beklemis olurum
0 Likes
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba antepli27,

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın-İnteraktif Kontroller-Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki yönergeleri takip ederek "Güç/Batarya/Şarj" bölümüne giriş yapabilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​​

0 Likes