cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 pubg ısınma sorunu

(Topic created on: 03-19-2021 11:30 PM)
223 Views
ibrahimsrbg
Active Level 5
Options
Galaxy A

Normalde ısınmıyordu bugün ısınmaya başladı ne yapmam lazım performans düşürmeden 60fps oynamak istiyorum 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ibrahimsrbg,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım alın > Hata raporları > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
WhcYunus
Active Level 8
Galaxy A
ayarlardan önbelleği temizleyip tekrar dene
0 Likes
Bqrış
Active Level 5
Galaxy A
Pubg Mobil in optimizasyonu kötü 42 dereceyi geçiyorsa artık 40 fps e düşme vakti geldi gibi gözüküyor.
0 Likes
Galaxy A
samsungun uygulaması yapıyor bunu çözümü yok ne yazıkki
0 Likes
Galaxy A
2 dklık kaldırdım dün akşam hdr 60 fps oynadım sorunsuz
0 Likes
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ibrahimsrbg,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım alın > Hata raporları > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes