cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 pro kamera özelliğini kullanan var mı? özelliklerini bilen yazsın lütfen

(Topic created on: 06-21-2020 01:10 AM)
694 Views
Davut01
Active Level 4
Options
Galaxy A

3 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
ben s9 plus ta pro kamera kullaniyorum
pro kamera güzel bir mod
tabi kullanmayi bilen bilgili ve ayarlamalari bilen insanlar in kullanmasi için yapilmistir
ben pro mod ile bazi simsek fotolari ve gece aydinlik fotoraflar cekmek icin ayarliyorum
siz pro modda bilgili iseniz pro modu kullanmak daha zevkli olur
pro modu bilgili değilken kullanmak yerine foto modu kullanin
pro modu internette her yerde ve youtubede bir suru anlatimi var
sizlere onlari oneriyorum
sizde pro kod ile guzel isler basaracaginiza inaniyorum😊
melihakiin07
Active Level 8
Galaxy A
S serisinin gibi değil A serisi pro modu 3 tane ayar var sadace onun yerine normal modda cektiğin fotoğrafta ayarlamalar yapman daha sağlikli olur
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Davut01,

Ben Yeşil, Samsung Forum Moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. Pro modu, Pozlama değeri ve ISO değeri gibi çeşitli çekim seçeneklerini manuel olarak ayarlayarak
fotoğraflar yakalayın.

Çekim modları listesinde DHA FZL → PRO üzerine dokunun. Seçenekleri belirleyin ve ayarları
özelleştirin, ardından fotoğraf çekmek için 'nın üzerine dokunun.

Kullanılabilir seçenekler
• ISO: Bir ISO değeri seçin. Bu, kameranın ışık hassaslığını kontrol eder. Düşük değerler
durağan veya iyi aydınlatılmış subjeler içindir. Yüksek değerler hızlı hareket eden veya zayıf
aydınlatılmış subjeler içindir. Ancak, yüksek ISO ayarları fotoğraflarda gürültü oluşturabilir.
• WB: Uygun bir beyaz dengesi seçin, böylece görüntülerde gerçeğe yakın renk aralığı elde
edilir. Renk sıcaklığını ayarlayabilirsiniz.
• +/- : Pozlama değerini değiştirin. Bu, kamera sensörünün ne kadar ışığa gerek duyduğunu
belirler. Düşük ışık koşulları için daha yüksek poz kullanın.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes