cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 pil sağlığı

(Topic created on: 06-25-2023 09:14 PM)
338 Views
TahaYasinAtalı
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba A51 kullanıyorum. Telefonu 2020 Eylül ayında aldım bugün tanımlama yaptığımda batarya sağlığı için işlem gerekli uyarısı çıktı. Servise vermeden ne kadar süre bu batarya beni idare edebilir bir bilgisi olan var mı?

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Vueennx
Active Level 7
Galaxy A
O sana bağlı eskiden 7 saat ekran alıyorsan şuan 5 saat aliyorsundur

View solution in context

10 Comments
Solution
Vueennx
Active Level 7
Galaxy A
O sana bağlı eskiden 7 saat ekran alıyorsan şuan 5 saat aliyorsundur
Galaxy A
Oyun oynarken günlük sürem kısaldı bu şekilde **bleep** ettim valla. Günde 2 defa sarja takıyorsam 3'e yükseldi. Şu **bleep** batarya değişimine param olmadığından dolayı kendimi olduğunca kısıtlayacam. Durduk yere cihaza bir sorun olmazsa eylül gibi servise vermeyi düşünüyorum.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bende S10e kullanıyordum(3000 mah) ve bende de o uyarıyı verdi. Ve ona rağmen 1 yıl kullandım hatta hala kullanıyorum.
O sadece durumu söylüyor sana yani acil bi durum olunca ayrı olarak bir bildirim gelir.
Sana tavsiyem şu; Accubattery uygulamasını indir ve bütün izinleri ver(arkaplanda çalışmada dahil) zaten 3-4 güne uygulama, telefonun pil sağlık yüzdesini çıkarıyor.
Benim ki dediğim gibi Eskiden 3000 mah
Şimdi Uygulama ise %76 sağlık ölçtü( yani 2285 mah ).
Galaxy A
Deniyeceğim. Yardımınız için teşekkürler.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Rica ederim ne demek:)
Exxer
Active Level 3
Galaxy A
Eskide olsa Orjinal batarya olduğu sürece seni yarı yolda(batarya fiziken şişmediği sürece) bırakmaz sadece %5 den sonra bir anda kapanabilir. Bu telefon ile biraz daha idere edeyim diyorsan Tavsiyem aynı gün 1 Saatte hizmet alabildiğin yetkili samsung servisinden batarya değişimi yaptırman .
Galaxy A
Valla idare etmek zorundayım bir süre. Mümkün olsa servise veririm ama şimdilik beklemem gerek.
KrosFairsA34
Active Level 6
Galaxy A
Ona nereden bakıyoruz ?
Galaxy A
Destek kısmından tanımlamalara geliyorsun oradan pili bulup tanımlama yapıyorsun.