cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51 pil performansı

(Topic created on: 05-04-2020 10:16 AM)
219 Views
TabS7ege
Active Level 8
Options
Galaxy A

image

image

+Wp web sürekli açık 
-oyun oynamadım 2  gün boyunca ama oynayınca normal bir düşüş oluyor
+6.30 saat ekran açık süresi daha şarja takmadım daha 2 saat  gider
+Genelde sosyal medya ve YouTube ve Netflix gibi şeyler kullananlar sizdede bu şekilde mi (bu şekildeyse yoruma belirtirsiniz)
+++ ilerki günlerde yine %100 şarjlı başlayıp oyun oynadığım şekilde paylaşacağım.
3 Comments
UtkuGorkem
Active Level 5
Galaxy A
Yeni gelen güncellemelerle birlikte kendi kullandığım A70 cihazımın da şarjı hızlı tükeniyor. Böyle bir sorunla karşılaştığınızda verilerinizi Samsung Cloud veya Google Drive'a yedekleyin ya da Smart Switch uygulamasıyla başka bir cihaza aktarın. Daha sonra telefonunuzun verilerini sıfırlayın.Smart Switch'ten yeniden verilerinizi alabilirsiniz daha sonra. + Ayrıca pil kullanım taktikleri vereyim;
1- Pilinizin sizi uzun yıllar götürmesini istiyorsanız cihazınız şarjdayken cihazınızı yavaşlatacak, ısındıracak uygulamalardan uzak durun mümkünse kullanmayın.
2- Şarj yüzdesini %50'nin altına düşürmeyin. Tam dolmadan şarjdan çıkarmayın.
3- Telefonunuz şarj sırasında ısınabilir. Eğer çok yakıcı şekilde ısınıyorsa Yetkili Samsung Mağazasına götürüp çözüme ulaşabilirsiniz. Yakıcı değil ama yine de ısınıyorsa şarjdayken kabloyu çıkarın cihazın soğumasını bekleyin soğuduktan sonra şarja takın.
Bu yaptıklarımı kendim birçok kullandığım cihazda uyguladım hepsinde işe yarıyor. Tavsiye ederim.
TÜRK11
Active Level 6
Galaxy A
6 saat 38 dakika verim almışsın %100 den 100 de kaça kadar aldın bu vrrimibyani bu fotoyu atarken şarjın kaçtaydı
TabS7ege
Active Level 8
Galaxy A
%35 teydi ama %20 ye gelince takıyorum. bu şekilde yapınca sanki daha uzun gidiyor gibi geldi bana