cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 nfc destekliyor mu?

(Topic created on: 01-07-2023 02:37 AM)
663 Views
xxxcey3334
Active Level 1
Options
Galaxy A

Telefonda nfc özelliği olmasına rağmen açılmıyor açmaya çalıştığım zaman kendi kendine kapatıyor.Telefon bu özelliği desteklemiyor mu acaba bilgisi olan var mı?

4 Comments
Magiano
Active Level 5
Galaxy A
Destekliyor ben kullanıyorum Bi sıkıntı yok
Galaxy A
Ben denemedim bilmiyorum isteğin olursa yazarsın s4nin için arastiririm
Solution
Galaxy A
Evet,desteliyor.Bağlantı ayarlarınızı sıfırlayın olmazsa cihazı sıfırlayın.
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba xxxcey3334,

Bu durum için aşağıda yer alan adımları kontrol edebilirsiniz:

• Ayarlar > Uygulamalar > Sağ üst bölümdeki üç nokta > Sistem Uygulamalarını Göster > NFC > Depolama > Veriyi Sil adımlarını uygulayabilirsiniz.

• Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.

Sorunun devam etmesi halinde, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Teşekkürler.
MOD