cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 mikrofon sorunu

(Topic created on: 02-19-2022 07:17 PM)
125 Views
MrET_A51
Active Level 5
Options
Galaxy A

A51 cihazimda biriyle konusurken hoparlöre aldığımda karşı tarafa ses gitmiyor sizdede böyle mi?

2 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aynısı bende oldu 1 kere yaptırdım devamı geldi 4 kere aynı yerden arıza verdi bakalım tekrar olcak mi bilmiyorum 2 şubatta yaptırdım
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba
Bu sorunu yetkililere bildirerek hata raporu göndermenizi tavsiye ediyorum hata raporunda gönderdiğiniz zaman yetkililer size mümkün olan en kısa zaman içerisinde bir geri dönüş sağlayarak ne yapmanız gereken hakkında bir yönlendirme sağlayacaklardır şu işlemleri yaparak hata raporu gönderebilirsiniz uygulamalar ekranına Gelin
Samsung members
Uygulamasına tıklayıp girin alt tarafta yer alan yardım Alın Yazısı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden hata raporları yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğine tıklayın uygun hata seçeneğini bulup tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine bütün soru ve sorunlarınızı yazın önemli ayrıntılar ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kayıt verileri gönder yazı seçeneğini mutlaka açık halde bırakın sorununu sıklığını seçin hata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulurken
Samsung members
Uygulamasını kapatmayın uygulamadan çıkmayın raporunuzu tamamen gönder ile bilinmesi için birkaç dakika uygulama içerisinde beklemeniz gerekiyor rapor tamamen gönderildiği zaman şöyle bir bildirim gelecektir

Hata raporları gönderildi bu hatayı bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz
0 Likes