cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51 kullanıcıları...

(Topic created on: 03-16-2021 09:51 PM)
56 Views
CH0SENI
Active Level 2
Options
Galaxy A

Arkadaslar sizde de insta wp twitter tarzı sosyal medya uygulamalarında fotograf cektikten sonra cihazda kasma olusuyor mu?

19 Comments
CH0SENI
Active Level 2
Galaxy A
diger markaların orta segment telefonlarında var mı acaba böyle bi sorun belki de Samsung orta segment telefonları pek sallamıyor
fatiihdemirrr
Active Level 7
Galaxy A
çoğunda kalite kaybı oluyor ama kasmaya rastlamadım bende bildiğiniz kasıyor
CH0SENI
Active Level 2
Galaxy A
hocam ben de simdi denedim videolarda bildiginiz frame drop oluyor, yani az paraya alınan bir telefonda degil 35000lerde geziyor telefonun fiyatı, sinirlenmemek elde degil
fatiihdemirrr
Active Level 7
Galaxy A
vallahi ya aynen öyle size tavsiyem videoları 1080 p olarak çekip öyle paylaşman o şekilde bir sıkıntı olmuyor ama yinede dediğiniz gibi çok can sıkıcı
CH0SENI
Active Level 2
Galaxy A
hocam videonun kasması yine gözardı edilebilir bir şey, ben instada fotoğraf çekiyorum telefon komple kasmaya başlıyor bu çok can sıkıcı
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
bende videoda oluyor mesela Twitter'a yüklüyorum gitmek bilmiyor gifi bile göndermiyor bazende fotoğrafı göndermiyo !
CH0SENI
Active Level 2
Galaxy A
kardeşim video ya da fotoğraflar geç yükleniyorsa onun internet bağlantısıyla alakası var diye biliyorum
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
yok be kardeşim mobilde de aynı wifide de yoğunluktan mı oluyor yoksa ne anlamadım
CH0SENI
Active Level 2
Galaxy A
hocam bu durumla karsılastıgında bi hız testi yapmayı dene, en azından sorunun kaynağını belki tespit edebilirsin... iyi aksamlar dilerim
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

Uygulama kaynaklı sorun yaşıyorsunuz. Android cihazların tümünde optimasyon sorunu olduğu için donma veya kasma oluyor. Uygulama yapımcılarına durumu geri bildirim olarak iletebilirsiniz. 

0 Likes