cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 kasma sorunu

(Topic created on: 04-13-2023 06:40 AM)
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar one ui 5.1 den sonra youtube de samsung members de kaydırırken yavaş kayıyor kasıyor gibi duruyor hiç akıcı değil sizde de öyle mi?

0 Likes
5 Comments
Sakarya54team
Active Level 7
Galaxy A
Evt öyle oldu ama kasma değil sanki oda yazılımsal olsa gerek bence daha iyi
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Yeni telefon almak istiyorum ama para yok A51 satsam 1.500 2.500 verirler ancak
Sakarya54team
Active Level 7
Galaxy A
Bende değiştiricem ya Ayn dediğin gibi ya bu ülkede bişey almak artık o biçim
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Az önce Members'da hızlıca kaydırdım ve sadece yeni gönderileri yüklemek için durdu. Onun dışında kasma olmadan kaydırabiliyorum.
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba VedatGalaxyA51,

 

Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

 

1. Verilerinizi Microsoft OneDrıve'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde üç nokta > OneDrıve ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri öğesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.


2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not: Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD