cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51'in çok hızlı şarjı bitiyor

(Topic created on: 03-19-2023 09:12 AM)
71 Views
adves
Active Level 3
Options
Galaxy A

Alalı 2 yıl oldu tek bir gün yani 24 saat şarja takmadan geçiremedim. Önceleri çok video izliyorum ondan sanıyordum, sonra anladım ki gece bile kendi kendine %10 azalıyor günde 3 kez şarja takar oldum. Samsung 4000mah diye aldım pişmanım.

10 Comments
Heyyee
Active Level 7
Galaxy A
%100 şarjdan sıfıra kadar olan ekran süresini paylaşırsanız yorumlayabiliriz.
adves
Active Level 3
Galaxy A
Böyle bir şey ama arada %100 olmadan çekiyorum, o yüzden sanki bu grafik doğru değil gibi 2 gün gitmis nerdeyse😁Screenshot_20230319_082344_Device care.jpg
yusufision
Active Level 8
Galaxy A
alalı 2 yıl olmuş bataryayı ömrünün sonuna kadar kullanırsın o zaman 😄 Değişsene hocam
adves
Active Level 3
Galaxy A
Anlaşılmadı heralde, hep böyle az gidiyordu yazdım hocam
adves
Active Level 3
Galaxy A
Garip komik sandığınız sadece sizi güldüren önerilerinizi yazmamanızı tercih ederim. Android 13 ile ilgisi varsa bu konuda bilgisi olan yazabilirse zamanımı sadece sizi güldüren cümlelerinizle harcamamış olurum. Android 13 ile daha hızlı bittiğine dair yazılar okudum, her şey arka planda kapalı, ekran ışığı minumumda vs. Kronik bir sorun mu benim gibi yaşayan varsa yazabilir mi?
adves
Active Level 3
Galaxy A
Always kapalı hemen hemen her uygulama kapalı, şarjı iyi gider diye almıştım kendimden sandim ama yorumlara bakınca genel bir sorun varmış A51 serisinde sanırım. Bu aralara daha da fazla gidiyor, Android 13 guncellenmesi ile demisler
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Evet Android 13 güncellemesinin parmağı var. Ben onda Android 11 varken almıştım pili çok iyiydi. Android 12 ile biraz kötüleşti Android 13 ile şuanki hâline geldi.🤷 En azından benim için pek sıkıntı oluşturmuyor. 3 gün götürüyor beni.😅
adves
Active Level 3
Galaxy A
3gun mu🙄😬çok iyiymis
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Önceki yorumum sayısal olarak hatalı en baştan yazacağım:

Bende de A51 var geceleyin sizin kadar harcamıyor. Eskiden %6-%7 harcardı şimdi Uyku Modu'nu açtım %2.6 harcıyor. Gece için Uyku Modu'nu tavsiye ederim. Düzenleme: Always On Display ve Saat açık kalmış nedense o yüzden normalden daha fazla harcamış.

Ama sizinki de yine fazla. Özellikle gece %10 çok. Sanırım arkada çalıştığını bilmediğiniz uygulamalar var.Screenshot_20230319_123210_Device care_1000002711_1679218336.jpg