cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 i olanlar yardimmm

(Topic created on: 08-02-2021 06:19 PM)
112 Views
kayra67
Active Level 3
Options
Galaxy A

Sizdede ara sıra ekranın kalması oluyormu. Ve gerçekten telefon acayip isiniyo daha 4 aylık telefon 15 dk yarimdan da az parmaklıklar 720 p video izleyince ısınmaya basliyo bu normal yoksa cihazda sorun mu var

8 Comments
utkubey
Active Level 4
Galaxy A
Bende a 51 kullanıyorum bendede oluyor bence yazılımsal güncelleme sonrası duzelir
0 Likes
ssssss3
Active Level 9
Galaxy A
Ekran kalmasindan kastiniz nedir? Ghost screen gibi bir sey ise servise verin, genel bir sorun degil cunku. Cihaz isinmasi da her cihazda var suan sanirim. Bendeki Tab S7 bile 10 dakika video izleyince eriyecek gibi isiniyor.
0 Likes
kayra67
Active Level 3
Galaxy A
Ekran kalması derken ara sıra kasiyo mesela instagram da kaldırırken ekran 30 hz gibi oluyo
0 Likes
ssssss3
Active Level 9
Galaxy A
Oyle bir seye rastlamadim, bir fikrim yok. App booster duzeltebilir belki bir deneyin.
0 Likes
kayra67
Active Level 3
Galaxy A
App booster nedir playe yazdım cimadi
0 Likes
ssssss3
Active Level 9
Galaxy A
Google playden Nice Lock indirin, app boosterı da apk olarak internetten indirin. Ardindan Nice Locka girip app boosteri acin. Butun telefon uygulamalarini optimize ediyor.
0 Likes
smsng51
Active Level 4
Galaxy A
Bende de arada kasma oluyor. Isınma sorununu ds yaşıyorum. Hava sıcaklıkları çok fazla. İzmir için konuşursak eğer gün içinde dışarıda 45 i gördüğümüz oldu. Ayrıca telefon cebimdeyken bile kullanmadığım haşde ısınabiliyor.
0 Likes
Solution
Galaxy A

A51 kullanmıyorum ancak 3. Part uygulama yüklüyorsan onları kontrol et, günde bir defa yeniden başlat. Bunlar ısınmaya da neden olur. Genel bir kontrol için members üzerinden hata raporu gönderebilirsin

0 Likes