cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 hotspot baglanti kopuyor

(Topic created on: 04-09-2021 10:43 PM)
663 Views
bkue2
Active Level 1
Options
Galaxy A

Yeni a51 aldim. Hotspot aciyorum, windows 10 pc den baglaniyorum ancak 3-4 dk da bir bağli w10 cihaz kendi kendine baglantisi kesiliyor sonra tekrar geri bağlaniyor. 

Telefon tasarruf modunda degil, uykuda degil. 
Bu nasil olabilir?

Pc de sorun yok baska telefondan kesinti olmadan internet kullanabiliyorum.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba bkue2,

Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Ağ Ayarlarını Sıfırla  seçeneğine dokunduktan sonra ekrana gelen "Fabrika Ayarlarına Dön" ögesine dokununuz. (Bu işlem ile kayıtlı bluetooth ve wi-fi profilleri silinecektir.) Durum, bilgisayar kaynaklı da olabileceği için farklı bir bilgisayar ile de denemenizi tavsiye ederiz.

Sorunun devam etmesi halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Galaxy A
Hotspotun içindede güç tasarrufu kısmı var onu da kapatıp dene ve telefonla beraber bilgisayarın 5 ghz ağ desteği varsa onu da kullan

Screenshot_20210409-233640_Settings.jpg

Screenshot_20210409-233634_Settings.jpg

0 Likes
bkue2
Active Level 1
Galaxy A
Bilgisayarda 5 ghz yok ve bendeki ayarlar kisminda guc tasarrufu modu da gozukmuyor. One ui 3.0 kullaniyorum. Enterasan cidden

Screenshot_20210410-000821_Settings.jpg

0 Likes
Galaxy A
Çok saçma bir şey hata raporu gönderin bence olmaması gerek ve bilgisayarınızın wifi kartının driverlarını kontrol edin belki bir eksiklik olabilir ben kullanıyorum 2014 ten kalma bilgisayarda sorun çıkmıyor
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba bkue2,

Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Ağ Ayarlarını Sıfırla  seçeneğine dokunduktan sonra ekrana gelen "Fabrika Ayarlarına Dön" ögesine dokununuz. (Bu işlem ile kayıtlı bluetooth ve wi-fi profilleri silinecektir.) Durum, bilgisayar kaynaklı da olabileceği için farklı bir bilgisayar ile de denemenizi tavsiye ederiz.

Sorunun devam etmesi halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes