cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51 güncellemesinde son durum

(Topic created on: 03-07-2021 04:37 PM)
153 Views
Matte
Active Level 3
Options
Galaxy A

image

Checkfirm de son durum bu android version 10 olarak gözükmeye başladı neler oluyor bilmiyoruz ama belli ki baya bi sorun var beklentilerimizi bu yönde tutmamız daha az hayal kırıklığı yaratır. Mevcut ilerlemeden bir çıkarım yapmak gerekirse öngörülen tarihlerde güncellemenin yayınlanabileceğini düşünmüyorum. Anlaşılan beklemeye devam. Herkese iyi forumlar.
12 Comments
ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Galaxy A
bence şuan checkfirm de hata var çünkü test edilen sürüm mevcut sürümden daha düşük olamaz
Matte
Active Level 3
Galaxy A
mevcut sürümden düşük değil zaten denk belki geri çekildi bilemiyorum ama umarım düşündüğün şekilde bir checkfirm hatası vardır
Matte
Active Level 3
Galaxy A
bu da almanyada ki son durum geri çekme yapmışlar yanlış anlamadıysam bi çok ülkede benzer duruma rastladım

Screenshot_20210307-163051_CheckFirm_6941.jpg

ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Galaxy A
o zaman büyük bir hata ile karşılaştılar ve o yüzden geri çektiler öyle ise baya kötü oldu çünkü bu sefer diğer modellerde gecikecek
Matte
Active Level 3
Galaxy A
bu da yunanistan

Screenshot_20210307-163332_CheckFirm_6942.jpg

Matte
Active Level 3
Galaxy A
polonya

Screenshot_20210307-163528_CheckFirm_6943.jpg

Matte
Active Level 3
Galaxy A
durum bu şekilde arkadaşlar eğer geri çekiliyorsa güncelleme bizler için yayınlanmamış olması daha iyi diye düşünüyorum ki yayınlayamamalarının sebebi de bu geri çekmelere sebep olabilecek önemli sorunlar ise kızmak yerine türkiye ekibine teşekkür etmeliyiz
takmaisimxd
Active Level 5
Galaxy A
Güncelleme geri filan çekilmedi. Pazartesi tekrar bakın xd
Matte
Active Level 3
Galaxy A
dostum laf atıp kaçar gibi yapmana gerek yok daha makul bir fikrin düşüncen varsa bizimle paylaşabilirsin