cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 görüntülü konuşma

(Topic created on: 07-28-2020 07:57 PM)
5275 Views
UTQA51
Active Level 10
Options
Galaxy A

Arkadaşlar normal telefonun görüntülü konuşması varya mesela babamı arıyorum ama olmuyor normale çeviriyor operatörle alakalı birşey mi yoksa güncelleme yada telefonla alakalı birşey mi?

3 Comments
Yenilmez
Active Level 6
Galaxy A
Bunun için aynı operatörde olmanız şart
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
o normal bisey 4.5 g de ara yamasin 3g alirsan 2 tarafi ta yapman lazim araya bilirdin oylece
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba UtkuTireliA51,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazınızdan; Ayarlar > Bağlantılar > Mobil Ağlar > Şebeke Modu içerisine giriş yaparak 3G/2G (WCDMA/GSM ) otomatik mod olarak seçmeniz gerekmektedir.

Yaşamış olduğunuz Sorun Devam Ederse:

• Bulunulan bölge yeterli sinyal alınamayan bir bölge olabilir. Farklı ve daha iyi sinyal alınan bir bölgede deneme sağlamanız gerekmektedir.

• Farklı bölgede süren bir durumda, farklı bir kişiye görüntülü arama denenmelidir. Görüntülü arama yapılacak olan karşıdaki kişi uygun bölgede olmadığı koşulda da görüntülü arama sağlanamamaktadır.

• Telefonda farklı bir sim kart ile görüntülü arama denenmelidir. Farklı bir simde de devam eden bir durumda, cihazdaki bilgilerin yedeklenerek, fabrika ayarlarına dönüş sağlanması gerekmektedir.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes