cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 görüntülü konuşma sorunu

(Topic created on: 03-19-2021 08:55 PM)
6522 Views
frknshn
Active Level 3
Options
Galaxy A

image

Arkadaşlar güncellemeden sonra görüntülü arama yapamamaya başladım. Bugün mesaj geldi volte servisi hattınıza tanımlanmıştır diye. Sonra yukarıdaki HD+ yazısı çıktı. Fakat hala görüntülü arama yapamıyorum. Ne yapabilirim sizce?
7 Comments
Diyor
Active Level 8
Galaxy A
görüntülü arayınca nasıl bir hata oluyor tam olarak
frknshn
Active Level 3
Galaxy A
güncellemeden sonra hiç görüntülü arama butonu yoktu. Fakat bugün gelen mesajdan sonra buton geldi bu sefer de arama yapılamaz diyor. Anlamadım gitti
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Android 11 ile bu özellik de değişikler olmuş ama bazı arkadaşlar da yaşamış bu sorunları onların desteği ile aktif edebilirsiniz kolay gelsin
0 Likes
fatiihdemirrr
Active Level 7
Galaxy A
Bu şekilde işaretleyip dener misin

Screenshot_20210319-175116_Phone.jpg

Screenshot_20210319-175108_Phone.jpg

Screenshot_20210319-175101_Phone.jpg

frknshn
Active Level 3
Galaxy A
yaptım hala aynı malesef
0 Likes
ezgicancan
Active Level 4
Galaxy A

A51 Android 11 güncelleme sonrası sebeke den görüntülü arama yapmiyor sebep nedir bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba frknshn,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazınızdan; Ayarlar > Bağlantılar > Mobil Ağlar >Şebeke Modu içerisine giriş yaparak 3G/2G (WCDMA/GSM ) otomatik mod olarak seçmeniz gerekmektedir. Android 11 sürümüne sahip cihazlarımızda görüntülü görüşme yapılabilmesi için VoLTE seçeneğinin etkin olması gerekir. VoLTE seçeneğini operatör üzerinden aktif edebilirsiniz.

• Telefon > Sağ üst köşedeki üç nokta > Görüntülü arama seçeneği > Her zaman sor ve varsayılan Telefon uygulaması seçerek kontrol edebilirsiniz.

• Bulunulan bölge yeterli sinyal alınamayan bir bölge olabilir. Farklı ve daha iyi sinyal alınan bir bölgede deneme sağlamanız gerekmektedir.

• Farklı bölgede süren bir durumda, farklı bir kişiye görüntülü arama denenmelidir. Görüntülü arama yapılacak olan karşıdaki kişi uygun bölgede olmadığı koşulda da görüntülü arama sağlanamamaktadır.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes