iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

A51 ekran çizilmesi

(Konunun oluşturulma tarihi: 06-25-2022 09:52 PM)
a51user1
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy A

Biraz önce fa rk ettim ne zaman oldu bilmiyorum ekranda normalde hiç belli olmayan ama ışığa tutunca belli olan bir tane çizik var telefonu genellikle düşürmem kontrol de ederim acaba peçeteye çok siliyorum ekranı ondan dolayı olmuş olabilir mi herhangi bir sıkıntı çıkarır mı 

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy A
Merhaba. Peçete çizmiş olabilir sizi rahatsız etmiyorsa kullanmaya devam edebilirsiniz cihazınızı Ama eğer çizilmesi sizi rahatsız ediyorsa cihazı garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim edebilirsiniz sanırım orada cihazınızın ekranı değişilir garanti süresi bittiyse belirli bir miktar ücret alınarak cihaza onarım yapılabilir ücret alınır ise ne kadar alınır hakkında bir bilgim yok Samsung servisi veya cihaz Garanti işlemleri hakkında bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
4447711

Çözümü orijinal iletide görüntüle

8 Yorum
Mustafa3437
Active Level 10
Seçenekler
Galaxy A
Herhangi bir sorun çıkarmaz. Ekranı gözlük beziyle ya da mikrofiber temizlik bezleriyle silmeye çalışın peçete çizebilir.
a51user1
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Tamam teşekkürler
0 Övgü Puanı
Çözüm
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy A
Merhaba. Peçete çizmiş olabilir sizi rahatsız etmiyorsa kullanmaya devam edebilirsiniz cihazınızı Ama eğer çizilmesi sizi rahatsız ediyorsa cihazı garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim edebilirsiniz sanırım orada cihazınızın ekranı değişilir garanti süresi bittiyse belirli bir miktar ücret alınarak cihaza onarım yapılabilir ücret alınır ise ne kadar alınır hakkında bir bilgim yok Samsung servisi veya cihaz Garanti işlemleri hakkında bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
4447711
a51user1
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Tamam teşekkür ederim
BbglGamer
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Peçete çok bastırılırsa ince zımpara gibi çiziyor, kimyasal mümkün mertebe kullanmayın
a51user1
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Doğrudur ben de peçeteyle bastırarak siliyorum ondan oldu galiba
0 Övgü Puanı
BbglGamer
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Birde muhakkak ekran koruyucu kullanın
a51user1