cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51 donma kasma batarya sorunları bitmiyor yardım!!

(Topic created on: 12-15-2021 05:14 PM)
275 Views
ukan53
Active Level 2
Options
Galaxy A

A51 almıştım önceki sene son zamanlarda batarya kasma donma gibi sorunlar başladı servise gönderdim anakart batarya değişimi yaptilar. ilk kullanımda birşey yok güzeldi bi hafta 10 gün  sonra donmalar başladı batarya 3 4 saate bitmeye başladı (oyun olamadığım halde tekrar servise gönderdim değişim talebinde bulundum başka bi çözümü olan ?

16 Comments
ukan53
Active Level 2
Galaxy A
bu üçüncü servise gönderdiğim. 1. de batarya anakart degisti. 2. de bi sorun görünmüyor dediler. bu kez video çekip gönderdim bakalim degisim yapmazsalar nasil bi yol izlemeliyim?
0 Likes
FatihAcr
Active Level 4
Galaxy A
Kardeşim konu ile alakasız ama bende de a51 var bataryası sorunlu olduğunu düşünuyorum garantisi devam ediyor batarya ücretsiz değişir mi
0 Likes
ukan53
Active Level 2
Galaxy A
benimde garantiden ücretsiz değişti ama hiç tavsiye etmem çünkü yeni takılan batarya daha kötü gibi geldi bi hafta 10 gün kullandım normal internet açık 3 4 saate %20lere düşüyor o yüzden tekrar gönderdim değişim istedim
0 Likes
FatihAcr
Active Level 4
Galaxy A
O daha kötüymüş ya saolasın teşekkür ederim
0 Likes
ukan53
Active Level 2
Galaxy A
rica ederim. bide kisa bilgi verim isin düşerse işini görür telefonu aldığın mağazadan falan göndermene gerek yok süre olarak uzatıyorlar vs uzun sürüyor. samsung canlı destekden en yakın servis bilgilerini istiyorsunuz sms olarak gönderiyorlar telefon faturasiyla beraber içine şikayetinizi sorununu isteğinizi yazip gidip yurtiçi kargodan ücretsiz gönderiyorsunuz.
ukan53
Active Level 2
Galaxy A
belkide takılan batarya sıkıntılıdır emin değilim ama orjinali iyiydi fakat %20 10 lara düştüğü zaman telefon kapanıyordu çoğu zaman o yüzden göndermiştim batarya değişimi yaptilar garantiden ücretsiz
0 Likes
usta55
Active Level 7
Galaxy A
Servise gidip sorunun çözülmedi ise tüketici hakem heyetine başvurup hizmetin yeniden görülmesi veya ücret iadesi isteyebilirsin tabi hakem heyeti cihazı bilir kişiye inceletecektir sorunların bilir kişi tarafından tespit edilebileceğini düşünüyorsan durma şansını dene derim servis fişlerini ve faturanın garanti belgenin Eksiksiz olması lazım Firmalar artık tüketici memnuniyetini umursamıyor hakem heyeti kararı olmadan değişim yapmıyor biliyorlarki herkes uğraşıp bu kararı çıkartmıyor kanunlarda Yetersiz açık çok
0 Likes
ukan53
Active Level 2
Galaxy A
şuan serviste bakalım nasil dönüş yapacaklar. eğer olumsuz olursa öyle yapacağım. fakat elimde sadece e arşivden çıktı fatura ve kutu vs var yeterli olur mu?
0 Likes
usta55
Active Level 7
Galaxy A
Fatura olsuna **bleep** etmez yanlış servis fişlerini mutlaka olmalı elinde yoksa servisten tekrar çıkar
0 Likes