cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 dokunmatik sorunu

(Topic created on: 02-18-2021 09:42 AM)
1489 Views
mcb6
Beginner Level 4
Options
Galaxy A
Telefonu alalı 5 aya yakın oldu son 2 ay içinde dokunmatikte algılamama başladı ekran şifresini yazmaktan başlayıp uygulamalara tıklamaya kadar algılamıyor servise götürmelimiyim başka bir cözümü varmıdır 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mcb6,

Ben Lacivert, Samsung forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

• Cihazınızın dokunmatik ekranını koruyan herhangi bir ekran koruyucu bulunuyorsa çıkartıp tekrar kontrol edebilirsiniz.

• Dokunmatik ekrana, ekran koruyucusu veya isteğe bağlı aksesuarlar takarsanız, dokunmatik ekran düzgün çalışmayabilir.

• Cihazınızın yazılımının en yeni sürüme güncellendiğinden emin olun.

• Dokunmatik ekran nemli ortamlarda veya suya maruz kaldığında arızalanabilir.

Sorun halen çözülmezse;

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Dokunmatik Ekran" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
13 Comments
LightningALP
Active Level 5
Galaxy A
Ben Servise götütmenizi öneririm
mcb6
Beginner Level 4
Galaxy A
bu bahsettiğim olay soğuk havalarda oluyor
LightningALP
Active Level 5
Galaxy A
soğuk havalarda telefonların performansı düşüyor olsada ekraninin algilamamasi mantıklı değıldır bence
LightningALP
Active Level 5
Galaxy A
siz isterseniz önce members uygulamasindan interaktif kontrollere gidip ekran testi yapin
furkan61trbzn
Active Level 5
Galaxy A
ayarlarda ekranın ağırlığı ve hızlılığı size bağlı kardeşim
LightningALP
Active Level 5
Galaxy A
Samsunga hata raporu da gönderebilirsiniz
furkan61trbzn
Active Level 5
Galaxy A
ayarlara dokunma etkileşimi yaz
mcb6
Beginner Level 4
Galaxy A
büyük ihtimalle çözülmüş olmalı dokunma etkileşimi az aktifmiş onu sona getirdim ayrıca hassasiyette kapalıymış teşekkür ederim yorumlarınız için
LightningALP
Active Level 5
Galaxy A
Rica ederim