cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 devam eden sorunlar

(Topic created on: 12-22-2021 01:53 PM)
145 Views
mihu1
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

Merhaba. 2021 Mayıs ayında Samsung İnternet sitesinde A51 telefon cihazını satın aldın. O zamandan beri telefon sürekli kendi kendine kapanıyor açılıyordu. Güncelleme olabilir diye üstüne gitmedim ama bunun sayıs gittikçe arttı. En son Aralık ayında Android güncelleniyor ekrandayken kilitlendi hiç telefonu açamaz oldu. 

Samsung yetkili servise götürdüm.(İstanbul Mecidiyeköy deki kvk teknik servis) yazılım hatası dendi içini sıfırladı sorun giderildi dendi. Telefon açıldı fakat yine kendi kendine kapanma durum devam ediyordu.

1hafta sonra tekrar Android güncelleniyor ekranla kilitlendi. 2ci kez aynı servise götürdüm. Telefonu aldılar incelediler fakat tekrar içini sıfırlayıp başka sorun görünmüyor deyip cihazı geri verdiler. Geçenki ile aynı işlem yapıp başka bir şey yapmadılar. Hatta sorun olduğunda videoyu çekin dediler. Ne zaman kapanacak bilemeyen telefonun önünde bekleyin diyor. Yinede ne zaman nasıl sorun olduğunu not tutmaya başladım kapandığını farkettigim anda başka cihaz ile video çekiyorum. Günde 10defa dan fazla...

Ben şimdi 3ci kez teknik servise götürsem ve aynı işlem yapıp geri gönderse hem vakit kaybı oluyor ve artık sabrım kalmıyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

4 Comments
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
Kardeşim kullanıyor a51 konuşuyoruz hiç bir problem yok çok memnunum çok güzel cihaz diyor bu işler şansa bağlı birazda ve kullanımlar falan alakalı ben A32 aldım kullanıyorum onla ilgilide sorun yaşayanlar gördüm konu açanlar ancak bende hiç bir problem yok kasma vb hiç sorun yaşamadım çok şükür.
Galaxy A
Aynı sorundan 2 kez servise giden cihazlar da sorun çözülmüyorsa değişim ya da para iadesi olur diye biliyorum tam emin değilim ama bir araştırın derim birde servise gönderdiğiniz cihazlar için mutlaka ama mutlaka servis tutanağını istemeyi unutmayın umarım en kısa sürede sorununuz çözüme kavuşur
gulistan_ozmn
Active Level 4
Galaxy A
Bnmde sistem güncellemesinden sonr oldu aklı olan bu telefonu almasın çünkü neredeyse tüm kullanicilar aynı sorunu yaşıyor benim 3 kez donup kapandığı sırada hattımı yaktı gönderdim ana kart fleks kablosu değişmiş oysa ben hiç birsey yapmadım sistem güncellemesinden sonra oldu
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mihu1,

Ürün sorununu çözümlememiz için Samsung Members Forum kullanıcı adınız ve iletişim bilgilerinizle birlikte bize Mail kanalımızdan ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes