cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 cihaz son güncelleme donma ve yavaşlamalar

(Topic created on: 05-05-2022 10:49 AM)
867 Views
Kübrra
Active Level 2
Options
Galaxy A

Samsung Galaxy A51 cihazımda Android 12  güncellemesinden sonra çok fazla donma ve yavaşlama olmaya başladı aynı sorunu yaşayan var mı?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy A
Aklınızda bulunsun cihazınıza büyük bir güncelleme geldiğinde ilk önce yedek alıp sıfırlayın cihazı sonra tamamen kurun kuladığınız herşeyi indirin ve güncelleyin. Cihazı resetlemenin amacıda sizin yaşadığınız hataların meydana gelmesine neden olan yazılım çalışmalarıdır.

View solution in context

Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Telefonun ayarlar kısmına gelin genel yönetim sekmesine tıkladığınızda sıfırla adındaki yere tıklayın tıkladıktan sonra Fabrika Ayarlarına sıfırla diye bir bölüm var. (Temiz kurulum kısaca telefonu Fabrika ayarlarına sıfırlama anlamına gelir.)

View solution in context

0 Likes
18 Comments
iso86
Active Level 1
Galaxy A
Bendede A51 var Aynı sorunu yaşadım ben fabrika ayarlarına geri döndürünce normale döndü
Kübrra
Active Level 2
Galaxy A
Anladım teşekkür ederim
Kübrra
Active Level 2
Galaxy A
Tamamdır teşekkür ederim
KULLANICI324
Active Level 9
Galaxy A
Rica ederim ama tek sıkıntı onarım sırasında koruyucu cam çıkartılıyor eğer taktırmak isterseniz serviste 100 lira karşılığında takıyorlar ama size tavsiyem zore markasının koruyucu camlarını ve kılıflarını tercih edin biraz pahalıdır ama koruyuculuğu iyidir benim camım ve kılıfım zore cihazı iyi koruyor şimdiden size kolay gelsin umarım sorununuz çözülür
0 Likes
Kübrra
Active Level 2
Galaxy A
Teşekkürler
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ben A51'e Android 12 güncellemesi geldikten sonra temiz kurulum yaptım şuan bir sorun yaşamıyorum
Kübrra
Active Level 2
Galaxy A
Temiz kurulum nedir?
0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Telefonun ayarlar kısmına gelin genel yönetim sekmesine tıkladığınızda sıfırla adındaki yere tıklayın tıkladıktan sonra Fabrika Ayarlarına sıfırla diye bir bölüm var. (Temiz kurulum kısaca telefonu Fabrika ayarlarına sıfırlama anlamına gelir.)
0 Likes
Kübrra
Active Level 2
Galaxy A
Tamam teşekkür ederim
0 Likes