cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 arka plan kullanımı

(Topic created on: 04-26-2022 09:53 PM)
84 Views
FRKYLDZ
Active Level 3
Options
Galaxy A

Şu sıralar telefonumda bazı sıkıntılar yaşıyorum açtığım konulara bakabilirsiniz bu sefer de şöyle garip bir şey oldu :

image

image

image

Bu hâla uzayıp gidiyor şarjının yaklaşık %15 ini yemiş :( hepsini uyku moduna aldım ama pek bir etkisi olmadı ne yapayım ?
6 Comments
NapaanBeaaa
Active Level 9
Galaxy A
Gerksizleri Sil gitsin :)
0 Likes
ssadecefatih
Active Level 6
Galaxy A
bende de aynısı var ve pili içiyor resmen
0 Likes
FRKYLDZ
Active Level 3
Galaxy A
Aynı telefon mu ?
0 Likes
ssadecefatih
Active Level 6
Galaxy A
A71
0 Likes
kaanrhymeA51
Active Level 6
Galaxy A
Ben de aynı telefondan kullanıyorum. Ancak bu kadar uygulama şarj götürmüyor. Benim önerim cihazını tamamen sıfırlaman ve eğer facebook kullanmıyorsan hem facebook hem meta/facebook services'i devre dışı bırakman olacaktır.
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba FRKYLDZ,

Samsung Members uygulaması içerisinden " Yardım alın >Tanılama > Testleri görüntüle > Pil durumu" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bu ekran görüntüleriyle birlikte sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.

• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.

• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.

• Gereksiz uygulamaları kapatın veya kaldırınız.

• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.

• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.

• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.

• Arka ışık süresini azaltın.

• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes