cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 Yeniden Başlatma Sorunu

(Topic created on: 10-03-2020 06:47 PM)
2649 Views
BlackLorD
Active Level 3
Options
Galaxy A

A51 Cihazım bugün kendiliğinden yeniden başlatma moduna geçti normalde bu olaya şaşırmadım daha önce bi kaç defa daha yaşamıştım ama bu defa  kapandığında açılması biraz uzun sürdü ve bu olay beni epeyi tedirgin etti bu konu hakkında bir bilgisi olan var mı? Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa dönebilir mi ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba BlackLorD,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bu durumda;

• Cihaz Bakımı > Sağ üst köşede yer alan üç nokta > Gelişmiş > Yeniden Başlat > Kapalı işlemini uygulayınız.

• Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Olumsuz sonuç almanız halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
2 Comments
GyZ3N2
Active Level 7
Galaxy A
Böyle bir sorun yaşadığınız, için çok üzgünüm. Sorunu çözmek için Hard reset atmanızı öneririm.
Hard reset nasıl atmak için

❱ İlk olarak telefonunuzu tamamen kapatın.

❱ Ardından ses açma +  power tuşuna aynı anda basın.

❱ Ardından karşınıza cihazınızın logosu belirecek ve elinizi çekmeden önce logoyu gördüğünüzde sadece “Power” tuşundan parmağınızı çekin.

❱ Ardından ses açma tuşuna basarak wipe data / factory reset seçeneği üzerine gelin ve power tuşuna basın.

❱ Tekrar karşınıza gelecek olan ekranda ses açma tuşu ve “yes delete all user data” seçeneğine gelip power tuşuna basın. Bu işlemlerde Power tuşu “tamam” anlamına gelmektedir.

❱ Telefonunuz verilerinizi silmeye başladığında sizi bilgilendireceği gibi, bittiğinde recovery menüsüne girerek “reboot system now” demeniz gerekecektir. Yine power tuşuna basarak işleme tamam deyin ve cihazın yeniden başlatılmasını bekleyin.

❱ Cihaz tamamen sıfırlandıktan sonra otomatik olarak açılmaya başlayacaktır. Cihazın sıfırlandıktan sonra ilk açılış süresi 5 dakikaya kadar çıkabilmektedir.

Eğer sorun hâlâ devam ediyorsa, Members Üzerinden Hata raporu gönderebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi istiyorsanız, Samsung Müşteri Destek Hattını arayabilirsiniz.

Samsung Müşteri Destek hattı : 444 77 11

Numarayı Sabah 8.00'den Akşam 9.00'a kadar ararsanız, size geri dönüş sağlanacaktır.

Eğer yazdıklarım, işinize yaradı ise Yorumun sağ üst noktadan, çözüm olarak kabul edebilirsiniz.

GyZ3N

:)
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba BlackLorD,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bu durumda;

• Cihaz Bakımı > Sağ üst köşede yer alan üç nokta > Gelişmiş > Yeniden Başlat > Kapalı işlemini uygulayınız.

• Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Olumsuz sonuç almanız halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes