cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 Whatsapp sesle yazma sorunu

(Topic created on: 02-21-2020 08:27 PM)
1282 Views
ErmanKK90
Active Level 3
Options
Galaxy A

Telefonda ki takılmalar yüzünden fabrika ayarına döndürdüm telefonu,sıfırlamadan önce sorunsuz çalışan sesle yazma şu an çalışmıyor sesimi algılamıyor sanırım,tüm mikrofon izinlerini verdim uygulamaya mikrofonu da test ettim herhangi bir problem yok,başka bir ayar mı yapmak gerekiyor acaba bilgisi olan ya da bu sorunla daha önce karşılaşan biri yazabilir mi acaba her gün bir problemle karşılaşmak can sıkmaya başladı artık.

image

4 Comments
zahidgüler
Active Level 1
Galaxy A
hocam iyi akşamlar Ben de Samsung A50 var Bir hafta 10 gündür oyun oynarken veya bazı uygulamalar üzerinden video izlerken ortalama 3 dakikada bir donma sorunu yaşıyorum mesela oyun oynarken sağ üst köşede bulunan duraklatma menüsüne Ben basmadım halde telefon basmış gibi davranıyor ve duraklıyor veya aynı şekilde bir uygulama üzerinden herhangi bir video izlerken Duraklatmak tuşuna basılmış gibi video aniden duruyor Bu sorunla ilgili ne yapabilirim Çok teşekkür ederim şimdiden
0 Likes
1915
Active Level 1
Galaxy A
Valla bu telefon sıkıntılı. Telefonda kasmalar vardı, güncellemeyi bekleyeyim dedim o da çare olmadı. 2 gün önce hata raporu gönderdim hala geri dönüş yok. 1500 liralık Çin markası bi telefon alsam bu kadar sorun çıkarmazdı.
0 Likes
atknsvndk1994
Beginner Level 5
Galaxy A
Ben Samsung Galaxy A50 kullanıyorum 11.05.2019' dan beri. Hiç bir soruna rastlamadım. Samsung Galaxy A51 alan arkadaşlar gönlünü ferah tutsun ben Samsung'un bu problemleri çözeceğine inanıyorum.
0 Likes
Solution
User0000003
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ErmanKK90,

Ben Eflatun. Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes