cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51 Videoda titreme

(Topic created on: 01-13-2023 05:31 PM)
Kyronex
Active Level 4
Options
Galaxy A

A51 bugun video cekmeye calistim ve yaklasik 10 fps ile video cekti. Sonra yeniden baslattim ve videodayken kasma sorunu bir nebze azaldi ama su an da telefonu sabit tutsam bile video titriyor. bu sorununun sebebi nedir acaba? Telefon herhangi bir hasar falanda almadi.

3 Comments
Galaxy A
Kamera ayarlarını sıfırlayın,fos ışıklı ortamda etkileniyor.Sorun düzelmezse fabrika ayarlarına sıfırlayın.
0 Likes
Brky53
Active Level 6
Galaxy A
Kamera ayarlarında video sabitleme açık olduğu için titriyormuş gibi gözüküyor. Üstteki dijital sabitlemeden bahsetmiyorum.
0 Likes
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Kyronex,

 

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Bulunduğunuz ortam ışığı da bu duruma neden olabilir.

 

Cihaz kamerasında, farklı sorunlar da varsa, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes