cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 Uygulama kısayolu yok

(Topic created on: 09-19-2020 01:36 PM)
1456 Views
aken
Active Level 4
Options
Galaxy A

Son güncelleme sonrası A51 telefonuma indirdiğim uygulamalar kısayol olmuyor. Arama kısmından aratarak girebiliyorum uygulamalara. Çözümü nedir?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Aradığın uygulamayı bul ve üzerine bas ve uygulamayı bul ve sana yerini göstercek sonra o uygulamayı üzerine basılı tut biraz sonra ana ekranda nereye ekleyeceksen ekleyebilirsin

View solution in context

Solution
aken
Active Level 4
Galaxy A
indirdiğim oyunlar Game Launcher diye bir yere ekleniyormuş. Cevap veren herkese teşekkürler.

View solution in context

6 Comments
ÆX512
Active Level 6
Galaxy A
kardeşim Bildiğim kadarıyla ayarlar uygulamasından uygulama kısayolu eklemeyi açıp kapata biliyorsun senin için araştıracağım
0 Likes
ÆX512
Active Level 6
Galaxy A
Şimdi baktım dediğim adımları izle açabilirsin ilk olarak ayarlar uygulamasına gir ekran öğesine tıklayın sonra ana ekran butonu var ona tıkla oradan biraz aşağı kaydırarak bulabilirsin
0 Likes
aken
Active Level 4
Galaxy A
Malesef cevabın çözüm olmadı. bilen biri yazarsa sevinirin.
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Aradığın uygulamayı bul ve üzerine bas ve uygulamayı bul ve sana yerini göstercek sonra o uygulamayı üzerine basılı tut biraz sonra ana ekranda nereye ekleyeceksen ekleyebilirsin
aken
Active Level 4
Galaxy A
Dediğini yaptım Kitaplık diye bir yerdeymiş. Hatta telefonumda yüklü başka oyunlarda varmış ama benim haberim yokmuş orada gördüm şimdi.
Solution
aken
Active Level 4
Galaxy A
indirdiğim oyunlar Game Launcher diye bir yere ekleniyormuş. Cevap veren herkese teşekkürler.