cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 TELEFONUM ARTIK ŞARJ OLMUYOR

(Topic created on: 06-18-2021 10:33 PM)
264 Views
ravenna
Active Level 1
Options
Galaxy A

Telefon aniden kapandı açıldı ve  şarj olmuyor 

artık 1 gece şarjda bekleyince bile yüzde 70 oluyor. 
ALLAH AŞKINA BİRİ NE OLDUĞUNU SÖYLESİN şarj aletlerinden de kaynaklı değil orijinal iki farklı şarjla denedik 
sokete de baktırdık o da değil bana adam akıllı bir cevap verin

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Cihazınızı servise göndermeniz gerekmektedir sorun ya sokette ya yazılımsal gereken onarımı yaparlar

View solution in context

8 Comments
Solution
Galaxy A
Cihazınızı servise göndermeniz gerekmektedir sorun ya sokette ya yazılımsal gereken onarımı yaparlar
eyotech
Active Level 8
Galaxy A
buradaki kimse size yardım edemez, yetkili Samsung servisine göndermeniz gerekmektedir.
0 Likes
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy A
Şarj soketinde, batarya bağlantılarında yada yazılımda bir sorun olabilir. Teknik servise götürmelisiniz.
0 Likes
1emrekaya1
Active Level 8
Galaxy A
Öncelikle sakin ol :)
Yüklediğin bir uygulama telefonuna virüs bulaştırmış olabilir bu olayın benzeri bir kaç arkadaşımın başına gelmişti.
Servisin bi kontrol etmesinde fayda var fakat sorunun donanımsal olduğunu düşünmüyorsan kesinlikle yazılımsaldır.Benim telefonumdada gerekli güç olmasına rağmen bataryası %30'dan sonra boşalıyor (a30s).Pil testi yaptığımda da hiçbir sıkıntı,sorun gözükmüyor.Samsung giriş ve orta segment telefonlarında genellikle yazılıma pek önem vermediğinden sürekli sorunlarla uğraşıyoruz.
0 Likes
ravenna
Active Level 1
Galaxy A
Yani savuracak param olsa samsungu tercih etmem bile
0 Likes
1emrekaya1
Active Level 8
Galaxy A
Bende çok çektim bu markadan apple'a geçiyorum zaten yakın zamanda bunlarla uğraşılmaz.Kimin sözüydü bilmiyorum ama çok güzel demişti o kişi:
Ben ucuz mal alacak kadar zengin değilim:)
0 Likes
Mehmet2959
Active Level 6
Galaxy A
Merhaba
0 Likes
ravenna
Active Level 1
Galaxy A
?
0 Likes