mroldAC
Active Level 1

Samsung A51 de sosyal medyadan gelen **bleep** bildirimlerde titreşimi nasil kapatiyoruz. Birkaç kişi daha sormuş ancak önerilen çözümler sonuç vermiyor. 

Telefon sadece ses modunda. 
Çalarken titret kapalı.
Dokunurken titreşim yoğunluğu.
Samsung members soru sordan gelen cevap faydalı olmadı.
Canlı destekten baglandilar çözülmedi.
Fabrika ayarlarına don dendi yapıldı sonuç yok.
Servise yollayın dendi. Telefonu alali daha 2 gün oldu. Tam bir saçmalık.

Bu arada WhatsApp dan gelen bildirimlerin titresimini uygulamadan kapattım ama twitterdan gelen **bleep** bildirimleri titreşimi kapatmadı.

Cevabi bilen veya yapabilen varsa öne çıksın 

***bleep** bildirimleri kapatmak istemiyorum. Sadece bildirimde sesli uyarı versin
*SMS geldiğinde de ayni durum var. Hem ses hem titresim var. Titreşimi kapatmak istiyorum 

1 KABUL EDİLEN ÇÖZÜM

Kabul Edilen Çözümler
akavruk41
Active Level 4
mesajlara uygulamasına gir üç noktaya bas ayarlar bildirimler genel bildirimlerin üstüne bas titreşimi kapat bu kadar çözümü kabul edersen çok mutlu olurum😊👍

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
8 Yorum
akavruk41
Active Level 4
3. parti uygulamalarda bunu yapmak mümkün değildir sadece WhatsApp ta yapılabilir özellik uygulamanın içine entegre edildiği için
Yanıtla
Yükleniyor...
SMS geldiginde de durum aynı.
Yanıtla
Yükleniyor...
durum aynı derken SMS de titreşimi açıp kapatabilirsiniz
Yanıtla
Yükleniyor...
yardımcı olabilirsen sevinirim smsden gelen titreşimi kapatmadım
Yanıtla
Yükleniyor...
akavruk41
Active Level 4
mesajlara uygulamasına gir üç noktaya bas ayarlar bildirimler genel bildirimlerin üstüne bas titreşimi kapat bu kadar çözümü kabul edersen çok mutlu olurum😊👍

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
kardeşim harikasin😃👍. supersin. müthiş. Tam bir aydinlanma yaşadım. dediğin oldu. ve dedimki neden diğer uygulamalarda olmasın. denedim ve 🥳👍🤩
Yanıtla
Yükleniyor...
mroldAC
Active Level 1
Tüm uygulamalarda her bildirim turu için ayrı ayrı koşul belirleyebilyorsun. ister ses ister ses+titreşim ister sessiz.
Yanıtla
Yükleniyor...
akavruk41
Active Level 4
mükemmel o zaman👍 çözümü kabul eder misin
Yanıtla
Yükleniyor...