iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

A51 Sim çıkarıldı hatası

(Konunun oluşturulma tarihi: 06-01-2021 12:14 AM)
Ahmet_1907
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A

Merhabalar son bir kaç gündür A51 cihazımı cebimden çıkarınca pin kodu istiyor yani hat çıkarıldı olarak görüyor yardımcı olabilir misiniz?

4 Yorum
MehmetYoshi66
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Merhaba Ahmet bey! Bu sorunla karşılaştığınız için üzgünüm, muhtemelen SIM Kartı arızalı, Telefondaki SIM Kart Okuyucu arızalı ya da anakart'ta bir sorun vardır. Hemen en yakın Samsung Teknik Servisine gidip sorunu anlatıp tamir ettirmeniz önerilir! İyi akşamlar dilerim.
Ahmet_1907
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
Bunu yenisiyle değiştirmelerini nasıl sağlarım acaba aldığımdan beri sürekli sorun yaşıyorum 4 5 oldu garantiye göndermem sürekli mağdur oluyorum Samsung gibi bir markaya yakışmıyor..
0 Övgü Puanı
MehmetYoshi66
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Yeniden Merhaba! Eğer cihazınızda Düşme, Sıvı Teması, Baskı vs. Gibi birşey olmadıysa büyük bir ihtimalle yeni bir cihaz ile değiştirilir, eğer değiştirmezlerse, cihazın anakartı değişir veya SIM Kart Okuyucu kısmı değiştirilir. SIM Kartınızın arızalı olup olmadığını kontrol etmek için başka bir cihaza takıp birkaç saat bekletip "Sim Kartı Çıkarıldı" uyarısı gelip gelmeyeceğini gözlemleyebilir misiniz? Belki de Sim kartınız arızalı olabilir! Ama büyük bir ihtimalle cihazın sim kart okuyucusu veya anakartta bir arıza olabilir, Samsung Teknik Servisine gönderip / gidip cihazınızı kontrol etmelerini sağlayın eğer anakart bozuk ise ve siz hiçbir zarar vermediyseniz (telefona) size büyük bir ihtimalle yeni cihaz verirler, Hayırlı Geceler Dilerim Ahmet Bey umarım cihazınız değiştirilir!
0 Övgü Puanı
Çözüm
Manavgat
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba Ahmet_1907,

 

Bu durumda; Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

 

Sorunun devamı halinde, farklı bir sim kartı ile kontrol etmenizi öneririz. Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

 

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı