cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 SOM GÜNCELLEME

(Topic created on: 10-26-2020 09:25 AM)
211 Views
BurakTmr
Active Level 2
Options
Galaxy A

TELEFONUM SOM GÜNCELLEMEDEN SONRA KASMAYA BAŞLADI 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba dostum

bunun için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsin sorunun büyük oranda çözülecektir

ilk olarak cihaz içerisindeki önemli Bilgilerinizi yedek aldıktan sonra cihazdan SIM kart ve hafıza kartını çıkarın daha sonra ayarlar> genel yönetim>sıfırla> fabrika ayarlarını sıfırla işlemi uygulayın

Cihazı yedeklemenin 2 tane yolu bulunuyor birisi Harici depolama alanı ile Smart Switch uygulaması üzerinden Bilgilerinizi yedekleme bunun için hafıza kartı usb bellek ve bilgisayar kullanılabilir 2 yol cihazı Samsung Cloud üzerinden yedekleme Ayrıca onedrive bu iki uygulama kullanılabilir yedekleme için ayarlar> hesaplar ve yedekleme> yedekle ve geri yükle adımlarını takip ederek cihazı yedekleyebilirsiniz

sıfırlama işlemine rağmen Sorun devam ederse hata raporu göndermeni tavsiye ederim

Samsung members> yardım al> hata raporu adımlarını takip ederek gönderebilirsiniz

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Solution
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba dostum

bunun için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsin sorunun büyük oranda çözülecektir

ilk olarak cihaz içerisindeki önemli Bilgilerinizi yedek aldıktan sonra cihazdan SIM kart ve hafıza kartını çıkarın daha sonra ayarlar> genel yönetim>sıfırla> fabrika ayarlarını sıfırla işlemi uygulayın

Cihazı yedeklemenin 2 tane yolu bulunuyor birisi Harici depolama alanı ile Smart Switch uygulaması üzerinden Bilgilerinizi yedekleme bunun için hafıza kartı usb bellek ve bilgisayar kullanılabilir 2 yol cihazı Samsung Cloud üzerinden yedekleme Ayrıca onedrive bu iki uygulama kullanılabilir yedekleme için ayarlar> hesaplar ve yedekleme> yedekle ve geri yükle adımlarını takip ederek cihazı yedekleyebilirsiniz

sıfırlama işlemine rağmen Sorun devam ederse hata raporu göndermeni tavsiye ederim

Samsung members> yardım al> hata raporu adımlarını takip ederek gönderebilirsiniz
0 Likes
aygün46
Active Level 2
Galaxy A
Aynı olayı bende yaşıyorum ve çok gıcık bir güncelleme geldi çok yavaşladı çok hantal bir telefon halini aldı ve adeta uyuz gibi hareket ediyor telefon...
0 Likes
Galaxy A
Kardesim öncelikle

_ Hata raporu gondermen (samsung yetkilileri bilsin ki duzeltme çalışmaları baslatilsin)

Members - sag alta bulunan + işareti - hata raporu gondermen

_ Cihazina Hard Reset i öneriyorum *yapmadan önce her şeyi yedekle
( yedekleme; ayarlar - hesap ve yedekleme - verileri yedekle) *fotograflar dahil değildir.

Hard reset için

Cihazini tamamen kapat - ses açma ve guc tuşuna 7 saniye kadar bas *samsung yazısını görünce birak - daha sonra çıkan ekranin basinda Recovery mode yazması lazım *ses ac ses kis tuşlarıyla hareket ettirerek - Wipe data reset e gel *guc tusu ile bas - daha sonra Reboot system now'a
bas cihazin açılacaktır.

Sorunun devam etmesi halinde 444 77 11 arayarak Samsung Yetkilileri e 08.00 19.00 arasında durumu anlatabilir.

_ veya hiç birini uygulamadan members üzerinden canlı destek alabilirsin
members - sag alta bulunan + ya bas - metin sohbeti ne bas yardımcı olacaklardır.

umarım faydalı olmuştur eger faydalı olduğunu düşünüyorsan çözümü kabul et. iyi günler kardesim
0 Likes
ctnshn
Active Level 1
Galaxy A
evet son güncelleme ile takılma ve donma problemleri oldu ama ben odin ile yeniden kurdum son guncellemeyi daha iyi şimdi.