cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 Kamerayı açınca resetleme ve kötü wi-fi bağlantısı sorunu

(Topic created on: 01-11-2023 11:38 PM)
64 Views
DenizdeBirSandal
Active Level 1
Options
Galaxy A

A51 Telefonumda kamerayı açınca telefon resetleniyor, kapanıp açılıyor ve pin kodu ekranı geliyor. Ayrıca wi-fi bağlantısı kötü. Bunları düzeltebilecek bir yazılım ya da düzeltecek bir ayar seçeneği var mı acaba? Bunların dışında telefonumun akışı kullanımı çok iyi, her hangi bir donma vs yok.  Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

12 Comments
Galaxy A
Kamera ayarlarınızı sıfırlayın olmazsa fabrika ayarlarına döndürün ama genelde yazılımsal oluyor ve yeni yama bekliyor çoğu kişi.
Galaxy A
Dediklerinizin hepsini yaptım, değişen bir şey olmadı maalesef. Teşekkür ederim
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Sanırım modeminiz 5ghz. Bazı 5ghz modemlerede a51 sorun yaratabiliyor. Kamera için ise, verilerinizi yedekleyip sıfırlamanızı, düzelmez ise Samsung yetkili servisine danışmanızı öneririm.
Galaxy A
Kablo Net'in 5-6 yıl önce eve. taktığı modem. 5 ghz olup olmadığını bilmiyorum. Balkona çıkınca kopuyor bağlantı. Hatta şu anda modemle aramda 5-6 metre ve arada duvar filan yok ama bağlantı gücü 2 çizgi, tek çizgiye yani en alttaki noktaya kadar düşüyor sinyal seviyesi 😔
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Anlıyorum, dediğiniz sorunların benzerlerini bende yaşadım maalesef. Fakat modemi 2.4ghz e alınca düzelmişti. Yinede siz deneyebiliyorsanız farklı bir modeme bağlanıp test edin bence.
Galaxy A
Wi-Fi sinyali böyle Screenshot_20230111_230506_Samsung Members.jpg
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bu şekilde iken modemin yakınındasınız doğru mudur?
Galaxy A
Evet üşenmedim kalktım saydım, modemle aramda tam beş adım var. Modem odanın hemen dışında kapının diğer tarafında ama kapı açık durumda.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Evet doğrudur, ağ konusu a51 in biraz kronik bir sorunu😑. Bence bir Samsung yetkili servise danışın.