cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 Güncelleme ve Telefonun Durumu

(Topic created on: 10-19-2021 12:34 PM)
148 Views
furk4krts-A51
Active Level 6
Options
Galaxy A

Böyle bir iyileştirme güncellemesi yok teledon leş oldu çöp oldu. Durduk yerde şarjım gidiyor,kasıyor, donuyor. Kamera da sıkıntı var artık yoruldum. 

13 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Durumun kontrol edilebilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum uygulamalar ekranına geleyim Samsung members uygulamasını bulun tıklayın girin 6'da yer alan mavi tuşa tıklayın çıkan seçenekleri içerisinde hata raporları yazan yazı seçeneğine tıklayın gelen sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun ve tıklayın uygun hata seçeneğini Bulamazsanız Diğer hata seçeneğini tıklayın
Çıkan sayfa içerisine de bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın önemli ayrıntıları ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kaynağı verileri gönder yazan Bu yazı seçeneğini açık kaldı tutun sorunum sıklığını seçin ve hata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulurken Samsung members uygulamasını kapatmayın ve uygulamadan çıkmayın rapor tamamen gönderilene kadar uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin yetkililer cihazı inceledikten sonra mümkün olan en kısa zaman içerisinde sizlere bir
Geri dönüş sağlayacaklardır
Not
Cihazınızda güç tasarrufu modu açık ise güç tasarrufu modunu kapatın çünkü cihaz daha az pil tüketmek için güç tasarrufu modu açık olduğu zaman tam performans sağlamayacaktır Bu da cihazınızın kasılmasına dolmasına sebep olacaktır
furk4krts-A51
Active Level 6
Galaxy A
Kaç defa gönderdim sıfırlayın dior
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
O zaman sıfırlayın cihazı
furk4krts-A51
Active Level 6
Galaxy A
Tamam sıfırlayın ama yeni güncelleme getiemesinler
antrenoux
Active Level 6
Galaxy A
Sanki samsung moderatoruymus gibi zbere kopyala yapıştır sevdanizdan ne zaman vazgeçmeyi düşünüyorsunuz. Adam güncellemeden sonra telefon leş oldu diyorsa bir insan hata raporu yollamayı bilmeyecek kadar bilgisiz zaten olamaz. Ayrıca hata raporu yollasan bile ezbere kopyala yapıştır yapan çalisanlar var, bende bir A51 kullanıcısı olarak bu durumdan muzdaripim son gelen güncelleme bu arkadaşın belirttigine istinaden telefonda kendi kendine açılıp kapanma problemi başlattı yani belliki bariz bir yazılım hatası var.
Not: cihazı servise verdim yine aynı durum devam ediyor bariz yazılımsal sorun denildi.
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Kopyalama yapıştır yapmayı bilmiyorum hem yapmıyorum zaten Eğer öyle bir şey yapsaydım moderatörler otomatikman yorumlarımı kaldırırlar the Ayrıca işime karışmayın endi İşinize bakın benim ne yorum yaptığım veya yapmadığım sizi ilgilendirmiyor
furk4krts-A51
Active Level 6
Galaxy A
Sabah 9 da okula geldim saat 1 ve şarjım %50 yarısı gitmiş ve hiç bişey yapmadım sadece arada tenefüalerde orda burda gezdim sizce bu problem ben den dolayı mı. Ya da sıfırlayın a düzeleceğine inanıyormusunuz.
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Hata raporu gönder
0 Likes
furk4krts-A51
Active Level 6
Galaxy A
🤔
0 Likes