cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51 Güncelleme Hakkında Kötü Yorum Yapanlar

(Topic created on: 03-03-2021 10:32 AM)
309 Views
mstfksp
Active Level 6
Options
Galaxy A

Arkadaşlar bazı a51 güncelleme postlarının altında görüyorum. Yok efendim a51 orta segment eğer güncelleme istiyosanız s21 alın, yok efendim bu kadar abartmayın a51 zaten çok iyi bir cihaz değil gibi tabirler kullanıyorlar. Arkadaşlar bizim sorunumuz a51 e neden güncelleme gelmiyor değil, neden tüm ülkelere gelmişken Türkiye ye gelmiyor? Ki sorun sadece ülke değil a51 e genel olarak neden güncelleme gelmiyor olsaydı da sizi alakadar etmez. Mağduruz ki bunu dikkqt çekmek için sürekli dile getiriyoruz ve paramız en fazla bu telefona yetti veya bu telefonu daha çok sevdim... Lütfen yüksekten yüksekten konuşup a51 kötü ne güncellemesi demekten vazgeçin sizi ilgilendirmeyen konulara dahil olmayın. İyi forumlar 

6 Comments
AHMET_
Active Level 7
Galaxy A
Haklısın,buraları boş bilgi veren gereksiz insanlarda kullanmaya başladı sen kafana takma onları her şeyin doğrysunu bilirler onlar(!)
a51 eski bir cihaz değil güncellemenin gelmesi gerekiyordu samsung un güncelleme politikası falan filnan yakında gelir
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bu yazıyı yazmayı ben de düşündüm. Eline sağlık. Yüksek sürüm istiyorsan S21 al ne demek ya 😐
AHMET_
Active Level 7
Galaxy A
güncelleme geldi knk m31 al😀
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Haberim var 😄
sadimx
Active Level 4
Galaxy A
çok saçma adamlar bir takvim yayınlamış ve bu takvim süresi daha bitmedi devam ediyor
antrenoux
Active Level 6
Galaxy A
aynen kardeşim sen öyle diyorsan öyledir. ama sen şu attığıma bak türkiye deki a51 kullanıcılarına yapılan haksızlığı anla öyle konuş kardesim.

Screenshot_20210303-121609_Chrome_1680.jpg