cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 Donma Ve pil sorunu ??????

(Topic created on: 11-15-2020 12:05 PM)
167 Views
Demirer0320
Active Level 7
Options
Galaxy A

A51 cihazım  arama sirasinda aram ekraninda dondu kaldi  ve bu bazi uygulamalarda da oluyor   bunun  icin  cozum  uretilirmi  gelirmi    ve  cok  hızlı birsekilde  pil tükeniyor pili bir günü çıkarmıyor  bunun icin napmam lazim bilgisi olan varmi  ?????

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba DemirerA51,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
plüton
Active Level 10
Galaxy A
verileri yedekleyip fabrika ayarlarını sıfırlamayı deneye bilirsin eğer düzelme olmazsa hata raporu gönderin gelecek olan güncelleme ile sorununuz giderilir umarım
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Yazılım güncellemesini bekle A ve S serisini güncellemeler ile mahvettiler bildiğin
0 Likes
SanalYargıç
Expert Level 2
Galaxy A
j4 plus hindistan da teste girmiş abi yotubdan gördüm
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba DemirerA51,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

0 Likes