cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 BLUETOOTH SORUNU

(Topic created on: 02-02-2020 11:44 PM)
2924 Views
mehmetali79
Active Level 1
Options
Galaxy A

A51 marka Telefon aldim telefonu bir hafta bile kullanamadim servise gönderdim bluetooth sorunu halen çözülmedi. Aldığım güne pisman ettiniz 

8 Comments
dusenenadam
Active Level 2
Galaxy A
Sorun ne tam olarak? Bluetooth sorunu yazmışsınız sadece?
0 Likes
mehmetali79
Active Level 1
Galaxy A
A51 telefon aldim bin pismanim servise gitti yine düzelmedi bluetooth tan aracimda müzik dinlerken kesintiler oluyor. baska marka telefonlar bağladım kesintisiz dinliyorum A70 bağladım sorun yok . baska araçta denedim yine kesintiler oluyor .
dusenenadam
Active Level 2
Galaxy A
Bu A51 lerde olan bir sorun. Şuan Samsung da çözüm bulamadı %70 i bu sorunla karşı karşıya. İnternete ihtiyacın yoksa mobil veri ve wi-fi 'ı kapatıp müzik dinlemeyi bir deneyebilirsin. Yazılımsal bir sorun büyük ihtimalle yakında güncellemeyle düzeltirler. İdare etmelisiniz biraz.
0 Likes
mehmetali79
Active Level 1
Galaxy A
Tüketici hakem heyetine yazdım iade edecem . bir sorun varsa satmasınlar.
omerefe
Active Level 1
Galaxy A
daha yeni ondandır
ahmetaytas01
Active Level 7
Galaxy A
arabadaki bluetooth versiyonu ile a51 denk değil a51 şuan ki çoğu sistemden yüksek versiyon bluetootha sahip olduğu için gelişmiş ses olarak iletiyor ama eski sürüm bluetooth cihazlar o gelişmiş sesi çalmayınca kopukluk yaratıyor
mehmetali79
Active Level 1
Galaxy A
ahmetbey google yazınca bile sorun diye karşınıza çıkıyor web tekno bile haberini yapmış bariz bir sorun oldugu belli , ki ayni bluetooth yüksek sürüm a70 te de var onda bu kesinti ve takıntı olmuyor .
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mehmetali79,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Bluetooth" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Uygulamalar > Ayarlar > Genel > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla" seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​ Yaşamış olduğunuz durum devam ederse, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes