cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 Animasyon Kasması

(Topic created on: 04-16-2021 01:03 PM)
89 Views
mstfksp
Active Level 6
Options
Galaxy A

İnstgramda tam ekran hareketlerinde çıkıp girerken kasarak animasyon gerçekleşiyor. Bu durum bazen düzeliyor yağ gibi akıyor bazense takıla takıla göz yoracak şekilde animasyon devreye giriyor. Diğer uygulamarda herhangi bir sıkıntı görmedim açılıp kapanırken. Bu sorunu yaşayan ve çözen arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim

7 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba, Ayarlar > Uygulamalar bölümünden One UI Ana ekranı bulun ve üzerine tıklayın > Depolama bölümüne girin ve verileri sil işlemini uygulayınız.
Sorun düzelmediği taktirde Yeni yazılım güncellemesi beklemenizi ve Samsung Members üzerinden hata raporu göndermenizi tavsiye ederim.
mstfksp
Active Level 6
Galaxy A
Bu şekilde veri ve önbellek silme gibi basit işlemleri yaptım ve maalesef etki etmediği için buraya yazmak istedim ama cevabınız için teşekkürler
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
TİPİK EXYNOS İŞLEMCİSİ MAALESEF
0 Likes
mstfksp
Active Level 6
Galaxy A
Ama sadece instgramda bu sıkıntı var yani bütün animasyonlarda kasıntı olsa dediğin doğru da
0 Likes
BurakBese
Active Level 6
Galaxy A
Eğer Instagram için beta kullanıcısıysanız betadan çıkıp denemenizi tavsiye ederim.
0 Likes
mstfksp
Active Level 6
Galaxy A
Hayır beta kullanıcısı değilim
0 Likes
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Başka uygulamalarda sorun yaşamıyorsan Instagram uygulaması ile alakalı optimizasyon problemi olabilir. Uygulama üreticilerine geri bildirim gönderebilirsin. Uygulamaya gelecek güncellemele ile çözülebilir.
0 Likes