cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51 Android 11

(Topic created on: 03-08-2021 12:05 AM)
268 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Arkadaşlar geçen günlerde Samsung güncelmiyiz sitesi üzerinden cihaz listesi güncellemesi yaptı 

Fakat A51 henüz güncelleme almadı bazı yerlerde okuyorum Android 11 ONE Ul 3.1 ile gelebilir vs yazmışsınız güncelleme nisana kaldı gibisinden arkadaşlar liste zaten geçenlerde güncellendi bu son 3 gün içerisinde kesinlikle verecekler eğer günler değişse idi en son ki Site takvim güncellemesinde belirtirlerdi 
Checkfrim uygulaması ise belki Android 11 Türkiye için bitti One Ul 3.1. Güncellemesi testlerine geçmişlerdir sadece az sabredin bu son 3 gün içerisinde verekler. 
10 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bende A51 kullanıcısıyım yukarıda belirttiğim gibi en geç bu son 3 gün içerisinde dağıtıma çıkarılacaktır
Checkfrim uygulaması ne kadar doğru gösterir pek fazla bilgim yok ama söylentilere göre doğru gösteriyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Sanmıyorum çünkü cihaz tüm testlerden sorunsuz geçti neden bu zamana kadar yayınlamadığı samsung un meselesi dediğim gibi sabredin ve bunu zaman gösterecek
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bu sadece şahsi bir fikrim bu herhangi kaynaktan alınmadı
ibrahimsrbg
Active Level 5
Galaxy A
testlerin bittigini nerden anladınız?
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Efendim geçen günlerde Güncelmiyiz takvimleri güncellendi eğer A51 cihazı sorun çıkarsa idi Mart Nisan Ayı şeklinde ay verirlerdi cihaz da herhangi sorun olmadığı için Halen 10 Şubat 10 Mart diye gözüküyor dediğim gibi bu günden itibaren son 2 gün içerisinde kesin verecekler
ibrahimsrbg
Active Level 5
Galaxy A
2 gün önce Suudi Arabistan'a verdiler haklısınız hata olsaydı oraya da vermezlerdi
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Çarşamba son gün. O zamana kadar verirler gibime geliyor.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Katılıyorum size Haftasonu Samsung ekibi çalışma yapmıyordur muhtemelen Hafta içine itelediler umarım bu hafta gelecektir.
DNZY
Active Level 3
Galaxy A
boşa hayal kurmayin guncelleme ertelendi