cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51 Android 11 Kolombiya

(Topic created on: 02-26-2021 12:32 PM)
1371 Views
antrenoux
Active Level 6
Options
Galaxy A
Güney Amerika ülkesi kolombiya bile Android 11 aliyo, ya hadi onu geçtim mart veya nisan da Android 11 alacak dediniz m30s cihazı bile bugun 26 subat guncellemeyi aldı artık yeter ilgili kişilere duyurulur.
image

70 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Irak, Mısır gibi ülkeler ile Türkiye CSC'si aynı. Nasıl onlar alıyor da biz alamıyoruz?
ibrahimsrbg
Active Level 5
Galaxy A
bu gidişle bize 10 martan sonra verirler
antrenoux
Active Level 6
Galaxy A

İbrahim hakli diyor bu gidişle birak 10 marti çıkmaz ayın son çarşambasi ama oda meçhul. önce Afrika'daki kabileler aldi sonra Güney amerikadaki ülkeler Türkiyedeki kullanıcılar kim ki zaten

Screenshot_20210226-134502_Chrome_1612.jpg

Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Zambiya da almış güncellemeyi Jamaika ile beraber. Hayırlı olsun 😁
ibrahimsrbg
Active Level 5
Galaxy A
knk nerden bakıyorsunuz hangi ülkeye geldiğini
antrenoux
Active Level 6
Galaxy A
kanka reddit ve samfrew den takip ediyorum ama sam frewden once reddite düşüyor zaten
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Resmen bizi geçiştirmişler işte. Millet hep alsın Türkiye sona kalsın, bir de Türkiye'ye üretim yapmaya geliyorlar, güncellemeleri en sona verdikten sonra neye yarar Türkiye'de fabrika açmaları.
ibrahimsrbg
Active Level 5
Galaxy A
Ben markadan memnun kalmadıktan sonra üretim yapsa da almam ki samsung
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Vallahi, aşağıda YusufA51 kardeşimiz bir fotoğraf paylaşmış, Zambiya'ya da gelmiş. Bu rezillikten başka bir şey değil, Afrika da bizden önce alıyor, geçenlerde darbe olan Myanmar da. Samsung'dan memnunum güncelleme konusu hariç.
ibrahimsrbg
Active Level 5
Galaxy A
ya aslında bende memnunum ama güncelleme konusunda Türkiyeye önem vermesi lazım çok satılıyor sonuçta. yoksa xiaomi gibi markalar Türkiyede daha çok satar satmasida normal zaten.