cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51 Andiroid13

(Topic created on: 12-08-2022 11:52 PM)
340 Views
KaannA51
Active Level 3
Options
Galaxy A
1 aydir her gun girip guncelleme gelmis mi diye bakarken tarihlere bakmak geldi aklima ve karsilastigim sey karsisinda cidden sinirlendim. samsungun yazilim dagitma politikasi tam hi rezalet dunyanin farkli yerlerinde ayni cohazlara ayni zamanda guncelleme gelmiyor oncelikli ulkeler var ve onlar aliyor turkiye ise listelerin sonlarinda sanirim. turkiye'de ne beta kullanıcı katagorisi var ne baska bi sey samsung turkiyenin zaten konuyla ilgilendigi yok s serisinde guncelleme almayan telefon sahiplerinin hepsi forumda sinirleniyo ve bi yandan uzuluyo fakat kimsenin umrunda degil. ciddi anlamda yqzilim dagitma olayi samsung ekibinde sacmalik
image

8 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
21 aralık da geleceği sanmıyorum
KaannA51
Active Level 3
Galaxy A
abi 21 aralik ile 21 ocak tarihleri arasinda gelecek diyor sitede fakat kullaniclarin cogu bu kadar beklemek istemiyor turkiyede beta kullanici alinmadi bu normal karsilanabilir fakat butun cihazlara ayni anda ver guncellemeyi ayrimcilik yapmadan herkes kan agladi guncelleme gelicek diye
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Yalnız S21 serisi 1 ocak ne ya ben olsam beklemezdim
KaannA51
Active Level 3
Galaxy A
abi iste sorun bu o kadar sacma sekilde guncelleme veriyolar ki hix bi sekilde mantigima sigmiyor
A32_9
Active Level 9
Galaxy A
Evet Samsung Türkiye siteyi güncellemekle ilgilenmiyor bugün buraya A32 tane ekledimScreenshot_٢٠٢٢١٢٠٨-١٤٣٤٢٤_Chrome_1000004428_1670499282.jpg
KaannA51
Active Level 3
Galaxy A
umarim tarihler biraz daha erkene cekilir ve genel olarak andiroid 13e sistemi yeten telefonlarin hepsi guncellenir
A32_9
Active Level 9
Galaxy A
A32 telefonunun tarihi de öyledir umarım 5 - Ocak İlgilenmiyorum tarih böyle falan 20 günden başka bir şey kalmadı

Kardeşim, küçük bir soru sorabilir miyim lütfen?
A32_9
Active Level 9
Galaxy A
Android 13 One UI 5.0 güncellemesi RAM ile alakalı mı ya da onun gibi bir şey RAM sadece 6 ise güncellemeyi taşıyor mu yoksa öyle bir şey yok mu?