cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51 ANDROID 12 GÜNCELLEMESİ HK.

(Topic created on: 04-29-2022 09:22 AM)
410 Views
Candaş
Active Level 3
Options
Galaxy A

A51 Android 12 güncellemesi yapan arkadaşlar kullanimlarinda yaşadığı iyileştirmeler ve sorunlar var ise deneyimlerini paylaşabilir mi?Ona göre bende güncelleme yapacağım.Tesekkurler.

18 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bir sıkıntı yok şimdilik yükleyebilirsin
VedatA51
Active Level 5
Galaxy A

Bende bir sıkıntı yok şimdi yükleyebilirsin ben yükledim 

İbrahimGur
Active Level 7
Galaxy A
Türkiye rom mu geldi, a71 de halen yokta...
NICEA
Active Level 3
Galaxy A
Cihazda baya bi değişim var yeni özellikler gelmiş ama o kadar büyük değişim yok klavye kamara hava durumu vb değişimler var cihazda az bi kasma sorunu var rahatsız etmiyor ama herkese hayırlı olsun
yildirimhmt
Active Level 1
Galaxy A
Biliyorsunuz bu sabah saatlerinde A51 telefonları için Android 12 yayınlandı.İndirip güncelleyeli yaklaşık 2 saat oldu ve 2 saattir telefonu aktif olarak kullanıyorum.Bazı şeyler söylemek için çok erken ama telefonda hissedilir derecede akıcılık ve hızlanma oldu.Şarj konusunu ise bugün geceye kadar test edeceğim ve yorumları o zaman sizlere aktaracağım.Peki sizin Android 12'ye ilk bakışınız nasıldı?
Berke_S9
Active Level 7
Galaxy A
A51'i android 12 ye guncelleyenler tecrubelerini, performansi ve pili nasil etkiledigini ilerleyen gunlerde yazabilirmi?
A31 kullanicisiyim, sistem optimize olursa yukleyecegim guncelleme geldiginde.
TabS7ege
Active Level 8
Galaxy A
Nasıl bekleneni verdi mi size. Okadar heyecan içinde bekleyen vardı, test ettiyseniz yorumlarda deneyimlerinizi paylaşır mısınız? 
0 Likes
avcibeyt
Active Level 5
Galaxy A
Geldimi
TabS7ege
Active Level 8
Galaxy A
Gelmese böyle bir gönderi acarmiydim 😂
0 Likes