cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 %90 sonrası şarj

(Topic created on: 10-30-2022 10:02 PM)
58 Views
FRKYLDZ
Active Level 3
Options
Galaxy A

Galaxy A51 cihazına sahibim ve yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum son 1-2 aydır telefonumda bir değişiklik var bunun neden olduğunu bilen var mı diye sorayım dedim pil ile ilgili beni tedirgin ediyor çünkü telefonun kendi orijinal şarjı ile telefonumu şarj ediyorum ve telefon şarj seviyesi %90 olduktan sonra çok hızlı bir şekilde dolmaya başlıyor daha doğrusu ani olarak mı doluyor bilmiyorum denk gelmedim fakat demin sarji %94 dü maks 3-4 dk oldu geri geldim bi baktım %100 olmuş  ???

3 Comments
Deepwater
Active Level 5
Galaxy A
Bu normal bir durum pil sağlığı durumunu kontrol et bende de oluyor
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Bu uygulama üzerinden kullandığınız cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum.
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba FRKYLDZ,

Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Tanılama > Testleri görüntüle > Pil durumu" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için %100 şarj dolduktan hemen sonra Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes