cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 şarjı çabuk bitiyor

(Topic created on: 03-29-2023 08:47 AM)
162 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar dün şarja taktım 6 buçuk da sonra 8 gibi oldu şarjı 100 dolduktan sonra 99'a düştü şu an şarjım 46 gerçekten dayanmıyor şarjı çabuk bitiyor 1 günü çıkaramıyor daha önceden 1 günü çıkarıyordu gerçekten çok can sıkıcı bir durum umarım one ui 5.1 ile pil düzelir

17 Comments
RealityDream
Active Level 2
Galaxy A
Yıllarca Sony Xperia telefonumdan neler çektim. Tam da Samsung'dan memnunum demeye başladığım bir zamanda böylesi bir durum yaşadım.
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
İphone geçicem para olunca artık Android çekilmez bir halde sadece günlük kullanım yapan biriyim
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Al benden de o kadar
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ben a53 alacaktım da vazgeçtim S22 serisi S23 serisi de sorunlar var ama iphone ye geçmek şart
darkv
Active Level 5
Galaxy A
Arkadaşlar bataryanın iyileşmesi icin yapılması gereken bazı ayarlar var YouTube de videoları var . Ben s21 fe kullanıyorum günlük ortalama 6. 7. Saat ekran süresi alıyorum. 5.1 yuklememe rağmen
darkv
Active Level 5
Galaxy A
Bu mesela **bleep** tüketim.simdi aldım.ayalarlari yaparsanız cihaz kendini optimize edecektir Screenshot_20230329_045119_Device care.jpg
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Nasıl yapacaz
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba VedatGalaxyA51,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​