cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 şarjı çabuk bitiyor

(Topic created on: 03-29-2023 03:08 AM)
174 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar dün şarja taktım 6 buçuk da sonra 8 gibi oldu şarjı 100 dolduktan sonra 99'a düştü şu an şarjım 46 gerçekten dayanmıyor şarjı çabuk bitiyor 1 günü çıkaramıyor daha önceden 1 günü çıkarıyordu gerçekten çok can sıkıcı bir durum umarım one ui 5.1 ile pil düzelir

17 Comments
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
One ıu 5.1 de batarya sorunu daha fazla dostum a53 kullanıyorum e saatte 60 ları buluyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Zaten a51 one ui 5.1 son güncelleme alacak ama güvenlik güncellemesi 6 ay da bir alacak ama kaç yıl bilmiyorum
RealityDream
Active Level 2
Galaxy A
Benzer bir durumu az önce yaşadım. Şarjım %10'daydı ve kullanmaksızın ekranı kapalı masamdaydı. 1 saat sonra şarja takmak için geldiğimde telefon kapanmıştı. 5.1 güncelleme öncesinde %15 şarjda dahi kullanmaksızın saatlerce beklediğini biliyorum. Bu durum nasıl aşılabilir? Telefon 5 aylık S20 Fe (Snapdragon)
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aynen benimde böyle oluyor işte
RealityDream
Active Level 2
Galaxy A
Umarım aşılabilir bir sorundur. Değilse moral bozucu.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Valla kullanmakta zorlanıyorum şarja takmak zorunda kalıyorum
RealityDream
Active Level 2
Galaxy A
Buna neden olan mutlaka farklı bir durum var. Uygulamardan kaynaklı bir tüketim olduğunu düşünüyorum. Şarj tüketiminde bekleme modunda Facebook'un şarj kullandığını raporlamış. Az önce baktım. 5.1 güncellemesini alalı 1 ay kadar oluyor, böyle değildi.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Tiktoka giremez oldum kasıyor daha önce kasmıyordu akıcıydı android 11 de mecbur android 13 güncellemek zorunda kaldım belki one ui 5.1 düzelir diye
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
5.1 işlemci **bleep** etmeksizin gerçekten sorunlu bir güncelleme A53ü yeni aldım 1 ay sonra mı ne 5.1 geldi telefonu aldığıma pişman oldum o derece